کد خبر: ۱۹۰۲۰۰25545
لینک کوتاه:
بانک و بیمهروزنامه

افزایش حدود اختیار نمایندگان و شعب بیمه رازی در صدور بیمه‌نامه آتش‌سوزی

مدیر بیمه‌های آتش‌سوزی بیمه رازی از افزایش حدود اختیار نمایندگان و شعب هنگام صدور بیمه‌نامه خبر داد.

به گزارش روابط‌عمومی بیمه رازی، رضا بیگدلی با بیان این که پیش از این نمایندگان برای ارائه تخفیف در صدور بیمه‌نامه‌های آتش‌سوزی باید از شعب شرکت اجازه می‌گرفتند، اظهار کرد: از این پس همه نمایندگان می‌توانند بر اساس شرایط مذاکره و با رعایت اصول فنی، تا سقف ۵۰درصد تخفیف در صدور این بیمه‌نامه‌ها در نظر بگیرند.

او افزود: سقف تخفیف قابل اعمال برای قراردادهایی که در شعب منعقد می‌شوند، با رعایت شرایط مدیریت ریسک تا ۷۰درصد در نظر گرفته شده است.

او با تاکید بر این که عموم مردم از خانوارها تا صاحبان کسب و کار باید برای حفظ سرمایه خود از مزایای بیمه‌نامه آتش‌سوزی بهره‌مند باشند، اظهار کرد: نمایندگان و کارکنان شعب باید تا حد امکان مشاوره‌های لازم درباره پوشش‌های این بیمه‌نامه از جمله آتش‌سوزی، سیل، زلزله و طوفان را به بیمه‌گزاران ارائه کنند.

مدیر بیمه‌های آتش‌سوزی بیمه رازی با بیان اینکه بیمه آتش‌سوزی همواره در پرتفوی بیمه رازی سهم قابل توجهی داشته و رشد آن از رشد متوسط صنعت نیز بیشتر بوده است، گفت: رعایت اصول حرفه‌ای در تنظیم این بیمه‌نامه‌ها به کاهش قابل توجه ریسک در این رشته منجر شده است.

او همچنین بر لزوم رضایت حداکثری بیمه‌گزاران از بیمه رازی به‌ویژه خریداران بیمه‌نامه آتش‌سوزی تاکید و خاطرنشان کرد: زیان‌دیدگان همواره از اوضاع مالی و روحی نامناسب برخوردارند، بنابراین وظیفه بیمه‌گر است که پیش از صدور بیمه‌نامه با مشاوره خوب و پس از وقوع حادثه با ارزیابی درست و پرداخت به‌موقع خسارت، بیمه‌گزار را یاری کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا