کد خبر: 011202152442
اخبار شرکت هاانرژیتولید و بازرگانیصنعت و معدن

امضای تفاهم‌نامه همکاری با هلدینگ فن‌آوا در ایران پتروکم؛ تحول دیجیتال در گروه صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس وارد فاز اجرایی شد

با امضای تفاهم‌نامه همکاری میان شرکت توسعه فناوری مدبران خلیج‌فارس و هلدینگ فن‌آوا، تحول دیجیتال در گروه صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس وارد فاز اجرایی شد.

به گزارش عصر اقتصاد به نقل از ستاد خبری رویداد پتروکم، حاشیه نخستین همایش و نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پتروکم ۱۴۰۲، تفاهم‌نامه همکاری اجرای تحول دیجیتال در گروه صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس، میان مهدی قیناقی، مدیرعامل شرکت توسعه و فناوری مدبران خلیج‌فارس و مسعود زند وکیلی، مدیرعامل هلدینگ فن‌آوا امضا شد.

مدیرعامل شرکت توسعه و فناوری مدبران خلیج‌فارس با بیان اینکه این شرکت با مأموریت تحول دیجیتال گروه صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس ایجاد شده، گفت: گروه صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس با ایجاد شرکت توسعه و فناوری مدبران خلیج‌فارس گام عملی خود را برای ایجاد تحول دیجیتال در این مجموعه شروع کرد و تا امروز اتفاق‌های خوبی در این بخش افتاده است.

وی با بیان اینکه برای پیاده‌سازی تحول دیجیتال و تأمین نیازهای خود با شرکت‌های صاحب‌نام و قابل‌اطمینان و توانمند همکاری کرده‌ایم، افزود: با امضای این تفاهم‌نامه با هلدینگ فن‌آوا، تحول دیجیتال در گروه صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس شکل اجرایی به خود خواهد گرفت که امیدواریم به‌زودی نتایج آن را در صنعت پتروشیمی مشاهده کنیم.

مدیرعامل هلدینگ فن‌آوا در مراسم امضای این تفاهم‌نامه گفت: ظرفیت‌سازی‌های متعددی در شرکت‌های گروه فن‌آوا طی چند سال اخیر انجام شده، به همین دلیل برنامه حضور در سایر صنایع جهت بهره‌برداری از فناوری‌های نوین در دستور کار تیم مدیریتی هلدینگ قرار گرفته است. بر همین اساس حضور در نمایشگاه پتروکم با توجه به جایگاه صنعت پتروشیمی در اقتصاد کشور موردتوجه شرکت قرار گرفت.

مسعود زند وکیلی تصریح کرد: با امضای این تفاهم‌نامه زنجیره کاملی از فناوری اطلاعات و زیرساخت‌ها و خدمات مربوط به آن ارائه خواهیم کرد.

نخستین همایش و نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پتروکم ۱۴۰۲ با شعار حمایت از تولید دانش‌بنیان در صنعت پتروشیمی، پالایش و پتروپالایش به همت شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس از ۲۴ تا ۲۶ بهمن‌ماه ۱۴۰۲ در مرکز بین‌المللی همایش‌ها و نمایشگاه‌های جزیره کیش برگزار شد.

نمایش بیشتر
عصر اقتصاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا