کد خبر: ۲۶۰۹۰۰61157
  لینک کوتاه:
روزنامهاخبار شرکت هابانک و بیمهبازارها و خدمات مالی

امضای تفاهم‌نامه میان صندوق بازنشستگی کارکنان بانک‌ها و بانک تجارت

تفاهم‌نامه مشترک صندوق بازنشستگی کارکنان بانک‌ها و بانک تجارت در خصوص پرداخت تسهیلات ۵۰میلیون تومانی به‌‌منظور تأمین و رفع نیازهای ضروری بازنشستگان منعقد شد.

به گزارش روابط‌عمومی بانک تجارت، محمدابراهیم آقابابائی، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کارکنان بانک‌ها، ضمن ابراز خرسندی از اجرایی شدن این طرح، خاطرنشان کرد: حفظ کرامت بازنشستگان و توجه به معیشت آنان مهم‌ترین دغدغه صندوق بازنشستگی بانک‌هاست.

او ضمن سپاس از مدیریت و مجموعه بانک تجارت برای پیشگامی در ارائه تسهیلات ۵۰میلیون تومانی، اظهار امیدواری کرد که سایر بانک‌های عضو نیز برای ارائه این خدمت، اعلام آمادگی کنند.

هادی اخلاقی، مدیرعامل بانک تجارت، از بازنشستگان بانک تجارت بعنوان آیینه خدمت صادقانه در این بانک یاد کرد و از اهتمام جدی این بانک برای خدمت به این قشر شریف سخن گفت. اخلاقی، ضمن تقدیر از تلاش‌های صندوق بازنشستگی کارکنان بانک‌ها در راستای خدمت و تکریم بازنشستگان، اعلام آمادگی کرد که این بانک برای حمایت از بازنشستگان در کنار صندوق خواهد بود.

پیشنهاد ارائه این تسهیلات از سوی صندوق بازنشستگی کارکنان بانک‌ها به تأیید هیأت امنای صندوق رسید و شورای هماهنگی بانک‌ها نیز آن را مصوب کرد.

اکنون مذاکرات میان صندوق و سایر بانک‌های مشترک برای عقد تفاهم‌نامه و اجرایی‌شدن ارائه این تسهیلات برای بازنشستگان سایر بانک‌های مشترک ادامه دارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا