کد خبر: 061201122022
اخبار شرکت هابانک و بیمهروزنامه

امکان ثبت نام ایران خودرو با ارائه حساب وکالتی بانک توسعه تعاون

امکان ثبت نام ایران خودرو با ارائه حساب وکالتی بانک توسعه تعاون فراهم گردیدبا توجه به انعقاد تفاهم نامه با شرکت ایران خودرو امکان ثبت نام ایران خودرو با ارائه حساب وکالتی این بانک فراهم شده است.

به گزارش روابط عمومی بانک توسعه تعاون انعقاد تفاهم نامه با شرکت ایران خودرو جهت امکان معرفی حساب وکالتی مشتریان بانک توسعه تعاون جهت ثبت نام در طرحهای خودرویی شرکت مذکور فراهم شده است.

مشتریان بانک توسعه تعاون که حسابهای خود را در این بانک متمرکز نموده اند، این انتظار را داشتند که از طریق حساب این بانک، فرآیندهای مربوط به ثبت نام خودرو را انجام دهند، از این رو با مذاکرات صورت گرفته و تفاهم نامه منعقد شده امکان افتتاح حساب جدید وکالتی و یا ارائه حساب موجود وکالتی بانک توسعه تعاون برای ثبت نام ایران خودرو مهیا شده است.

شایان ذکر است ایجاد حساب وکالتی در بانک توسعه تعاون از دو روش امکان پذیر است. روش اول با مراجعه به شعب بانک در سراسر کشور و تکمیل فرم جهت افتتاح حساب میسر است. در روش دوم نیز مشتریان محترم می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی بانک نسبت به انتخاب یکی از سپرده های خود در بانک به عنوان حساب وکالتی اقدام کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا