کد خبر: ۲۹۱۰۰۰65952
  لینک کوتاه:
اخبار شرکت ها

حفاظت محیط زیست در راستای اهداف نفت ایرانول

همزمان با هفته هوای پاک و به منظور حفاظت و صیانت از محیط زیست در راستای اهداف و ماموریت شرکت نفت ایرانول، سیستم پایش آنلاین گازهای خروجی دودکش کوره واحد شماره ۲ روغن سازی آبادان امروز (چهارشنبه ۲۹ دیماه) با حضور فتحی رییس سازمان محیط زیست آبادان و مدیران ارشد شرکت نفت ایرانول افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت نفت ایرانول، در این مراسم، فتحی ضمن تقدیر و ابراز خرسندی از راه اندازی این سیستم در شرکت نفت ایرانول، گفت: ما شاهد هستیم یکی از الویت های اساسی شرکت نفت ایرانول صیانت از محیط زیست و حفظ سلامت شهروندان می باشد و این امر قابل تقدیر است.

بر اساس این گزارش با وجود موانع متعدد از جمله وجود تحریم های شدید اقتصادی حاکم، این طرح که با دستور مدیریت عامل و پیگری های واحد HSE،مهندسی و تعمیرات در دست اجرا بود، با افتخار در هفته محیط زیست در حضور رییس زیست استان خوزستان و مدیران شرکت نفت ایرانول راه اندازی شد.

این دستگاه جهت اندازه گیری گازهای حاصل از احتراق خروجی از دودکش واحد های عملیاتی و در راستای مسئولیت های اجتماعی و حفظ محیط زیست و اهمیت سلامت شهروندان نصب و راه اندازی گردید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا