کد خبر: 01090056943
  لینک کوتاه:
اخبار شرکت ها

باحضور نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی صورت گرفت: سلول احیا شماره ۲۰۰ مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب وارد مدار تولید شد

باحضور دکتر نیکزاد نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی، دکتر موسوی نماینده مردم شهرستان های لامرد و مُهر در مجلس شورای اسلامی، مهندس زحمتکش مدیرعامل مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب، جمعی دیگر از مسوولان ارشد کشوری، استانی و محلی، سلول احیا شماره ۲۰۰ مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب وارد مدارتولید شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب، دکتر نیکزاد در بازدید خود از مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب در جریان آخرین وضعیت تولید در بزرگ ترین و مدرن ترین کارخانه آلومینیوم کشور قرار گرفت و با تقدیر از تلاش های مدیریت مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب، اشتغال زایی یک هزار و ۷۰۰ نفر از جوانان متخصص در مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب را یک دستاورد بسیار مهم و ارزشمند برای این کارخانه بزرگ برشمرد.

در جریان این بازدید همچنین مهندس زحمتکش مدیرعامل مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب نیز طی سخنانی آخرین وضعیت تولید و میزان اشتغال زایی در مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب ارائه نمود و گفت: ۹۰ درصد از نیروهای مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب بومی باشند.

وی افزود: مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب به عنوان بزرگ ترین و مدرن ترین مجتمع صنایع آلومینیوم کشور با اعتباری بالغ بر ۱۰ هزار میلیارد تومان طی ۴ سال اجرایی و به بهره برداری رسیده و اکنون ۱۷۷۰ نفر در آن مشغول به فعالیت هستند.

مهندس زحمتکش اضافه کرد: با توجه به اقدامات صورت گرفته و رسیدن مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب به توان اسمی خود و ظرفیت تولید ۳۰۰ هزار تن شمش آلومینیوم، این تعداد به اشتغال ۲ هزار نفر می انجامد که طی ۲ ماه آینده اجرایی خواهد شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا