کد خبر: ۲۵۰۲۰۱82474
  لینک کوتاه:
جامعه و فرهنگحقوقی و قضاییسلامت و رفاه

باند تولید داروهای لاغری منهدم شد + جزئیات

دادستان مرکز استان زنجان از انهدام شبکه تولید دارو های تقلبی در زنجان خبر داد و گفت: این باند پس از تهیه خارج از چرخه قانونی برخی داروها از داروخانه‌ها، آنها را آسیاب کرده و پس از ترکیب به عنوان ماده اولیه قرص‌های دست‌ساز چاق کننده استفاده می‌کردند.

بهروز عباسی، دادستان مرکز استان زنجان در جمع خبرنگاران از انهدام یک باند قاچاق خبر داد و اظهار کرد: یک باند تولید داروهای تقلبی که اقدام به تولید داروهای دست ساز چاقی و لاغری و با عناوین مختلف می‌کردند، شناسایی و عوامل آن بازداشت شدند

وی در تشریح جزئیات فرایند تهیه داروهای تقلبی افزود: این باند پس از تهیه خارج از چرخه قانونی برخی داروها از داروخانه‌ها، آنها را آسیاب کرده و پس از ترکیب به عنوان ماده اولیه قرص‌های دست‌ساز چاق کننده استفاده می‌کردند و این داروهای دست ساز به صورت کپسول و داخل قوطی‌های قرص به عنوان داروی شرکتی به مشتریان و مصرف‌کنندگان فروخته می‌شد.

دادستان زنجان اظهار کرد: در این راستا سه نفر دستگیر و پس از بررسی مستندات و مدارک با صدور قرار تامین مناسب روانه زندان شدند.

عباسی تصریح کرد: با توجه به اهمیت موضوع و در میان بودن حفظ سلامتی مردم با فوریت برای جمع‌آوری داروهای توزیع شده در بازار دستور قضایی صادر شد.

منبع: مدیریت ارتباطات فرابورس ایران

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا