کد خبر: 23110069255
اخبار شرکت هابانک و بیمه

بانک سینا موفق به دریافت نشان برنز پنجمین دوره جایزه ملی مدیریت منابع انسانی شد

بانک سینا در پنجمین دوره جایزه ملی مدیریت منابع انسانی که با هدف توسعه فرایندهای مدیریت منابع انسانی در سازمان‌ها برگزار شد، با یک پله صعود نسبت به سال گذشته، نشان برنز C2 را از آن خود کرد.

به گزارش روابط‌عمومی بانک سینا، انجام اقدامات یکپارچه‌ای همچون تدوین شایستگی‌های تخصصی در سطح مشاغل صف و ستاد، پیاده‌سازی مدل ارزیابی ۳۶۰درجه ارزیابی عملکرد، پیاده‌سازی کانون‌های ارزیابی و توسعه، ارتقاء خدمات رفاهی و نظام جبران خدمات، به‌روزرسانی و تکمیل دستورالعمل‌های حوزه سرمایه‌های انسانی و همسویی عمودی و افقی اقدامات معاونت سرمایه‌های انسانی با استراتژی‌های کلان و بین واحدی بانک همچون اقدامات برجسته در برنامه‌ریزی استراتژیک منابع انسانی و اثربخشی اقدامات مربوطه از جمله نکاتی است که مورد توجه ارزیابان جایزه قرار گرفت.

کسب نشان از سوی شرکت‌های متقاضی دریافت جایزه، مستلزم ارزیابی و عارضه‌یابی فرآیندهای چهارده گانه حوزه سرمایه‌های انسانی از سوی تیم ارزیابی دانشگاه تهران با رویکرد بررسی چگونگی اجرای گام‌های این استاندارد در حوزه فرآیندی و بررسی نتایج و اثربخشی این اقدامات در سنجش نگرش شغلی کارکنان در طول یک سال است.

جایزه ملی مدیریت منابع انسانی بر اساس مدل ۳۴۰۰۰ ویژه سازمان‌های رهسپار تعالی هر ساله از سوی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران و با هدف توسعه فرآیندهای مدیریت منابع انسانی در سازمان‌ها برگزار می‌شود.

این جایزه در مراسم پایانی ششمین کنفرانس مدیریت منابع انسانی کشور و پنجمین جایزه ملی مدیریت منابع انسانی با حضور دکتر مقیمی رئیس دانشگاه تهران، جمعی از اساتید دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، مدیران و نمایندگان سازمان‌های حاضر در کنفرانس و ۱۲۰۰نفر از شرکت‌کنندگان در کنفرانس(به صورت مجازی) به بانک سینا اهدا شد. از ابتدای سال جاری تعداد ۲۰۷سازمان دولتی و شرکت خصوصی بر اساس این مدل ارزیابی شده‌اند که در نهایت ۴۴شرکت و سازمان دولتی به مرحله نهایی دریافت جایزه راه یافتند.

نمایش بیشتر
عصر اقتصاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا