کد خبر: 091101118889
اخبار شرکت هابانک و بیمهروزنامه

بانک ملی ایران،کشور را از واردات کارت های هوشمند سوخت بی نیاز کرد

تولید کارت هوشمند سوخت توسط شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران،بومی شد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، ابوالفضل نجار زاده در آیین رونمایی از تولید کارت هوشمند سوخت که با حضور اعضای هیات مدیره و هیات عامل بانک ملی ایران و مدیران ارشد شرکت پخش و پالایش فرآورده های نفتی و مدیر عامل شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران، برگزار شد، گفت: همکاری بانک ملی ایران با شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری درباره خودکفایی و حمایت از تولید داخلی صورت گرفته است.

سرپرست بانک ملی ایران تاکید کرد: هر زمان در تولیدات استراتژیک، کشور به خارج وابسته بوده است این کشورها در بزنگاه ها دست ما را خالی گذاشته اند؛ از این رو بومی سازی کارت های هوشمند سوخت در داخل می تواند دغدغه هایی که در این باره وجود دارد را از بین ببرد.

وی با تقدیر از خدمات کارکنان شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران، افزود: این شرکت با سابقه ۸۵ ساله در حوزه چاپ از باسابقه ترین شرکت هایی است که در زمانی که بانک مرکزی شکل نگرفته بود، اقدام به چاپ اسکناس و اوراق بهادار در کشور کرده است.

نجارزاده بیان کرد: انتشار کارت هوشمند سوخت تنها با تجربه و دانش کارکنان شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران میسر شده است و امیدوارم این روند تداوم یابد.

سرپرست بانک ملی ایران تاکید کرد: این ظرفیت در شرکت چاپ و نشر بانک وجود دارد که سالانه ده میلیون کارت سوخت تولید شود.

وی افزود: بانک ملی ایران آمادگی تولید  داخلی کارت هوشمند ملی را دارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا