کد خبر: ۰۵۱۰۰۰62584
  لینک کوتاه:
روزنامهاخبار شرکت هابانک و بیمهبازارها و خدمات مالی

بانک پارسیان ۱۱۱۷ میلیارد ریال تسهیلات کرونایی پرداخت کرد

کسب‌وکارهای آسیب‌دیده ناشی از کرونا از آغاز شیوع بیماری تاکنون ۱۱۱۷میلیارد ریال تسهیلات از بانک پارسیان دریافت کرده‌اند که روند پرداخت این تسهیلات تا پایان سال ۱۴۰۰ادامه دارد.

به گزارش روابط‌عمومی بانک پارسیان، این بانک باهدف کمک به صاحبان کسب‌وکارهای آسیب‌دیده از کرونا، رونق اشتغال و جبران بخشی از خسارات وارده به واحدهای تولیدی، بیش از ۴۶۰۰فقره تسهیلات به ارزش ۱۱۱۷ میلیارد ریال پرداخت کرده است که موجبات اشتغال‌زایی ۹هزار نفر را نیز فراهم کرده است.

بانک پارسیان در راستای ایفای «مسئولیت‌های اجتماعی» با تنظیم مجموعه استراتژی‌ها و سیاست‌های کلان در حوزه‌های گوناگون به‌صورت پیوسته اقدامات و فعالیت‌های متنوع و گسترده‌ای را در بخش‌های مختلف کشور باهدف محرومیت‌زدایی و ارتقای عدالت اجتماعی به انجام رسانده است.

توسعه و تعمیق اشتغال و حمایت از اقشار آسیب‌پذیر با جهت‌دهی منابع قرض‌الحسنه به طرح‌های اشتغال‌زا و همکاری با سازمان‌ها و بنیادهای مردم‌نهاد که تمرکز اصلی آن‌ها بر موضوع فقرزدایی و پاک کردن غبار محرومیت از چهره محرومان جامعه ازجمله این اقدامات است.

همچنین این بانک در سال ۱۴۰۰ بر اساس منویات مقام معظم رهبری توانست با استفاده از قابلیت‌ها و ظرفیت‌های خود و در مسیر ” پشتیبانی و مانع زدایی از تولید”، رفع مشکلات بنگاه‌های اقتصادی و ایجاد اشتغال پایدار و همچنین حمایت از کسب‌وکارهای دانش‌بنیان گام‌های مؤثری بردارد و به‌عنوان تسهیلگر و محرک چرخه‌های اقتصاد و تجارت، نام و جایگاه خود را بیش‌ازپیش در جامعه به‌عنوان بانکی پیشگام مطرح کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا