کد خبر: ۱۸۰۹۹۹7882
  لینک کوتاه:
شرکت ها

با حکم مشاور رئیس جمهور؛ «سرپرست جدید شرکت هواپیمایی کیش» منصوب شد

با حکم مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، «سرپرست شرکت هواپیمایی کیش ایر» منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، مرتضی بانک در حکمی  «کاپیتان سید جواد هاشمی تهرانی» را به عنوان «سرپرست شرکت هواپیمایی کیش ایر» منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است:

پیرو ابلاغیه شماره ۷۶۲۴۰/۳۴ مورخ ۵/۵/۹۴ وزیر محترم امور اقتصاد و داراریی و به موجب ماده ۲۲ اساسنامه شرکت هواپیمایی کیش ایر(سهامی خاص) و نظر به سوابق و تجربیات ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «سرپرست شرکت هواپیمایی کیش ایر»  منصوب می شوید.
مرتضی بانک در ادامه این حکم آورده است: تقویت امکانات این شرکت در جهت سیاست های کلان دولت تدبیر و امید و توسعه خدمات با کیفیت و نیز استفاده از ظرفیت فضای حمل و نقل هوایی کشور و ایفای نقش فعال بین المللی با بهره مندی از سرمایه های مردمی و کیشوندان مورد انتظار است.
یقینا توفیق خدمت به نیکوترین و شایسته ترین مردم در نظام اسلامی، فرصت گرانبها و پرافتخاری است که علاوه بر خشنودی مردم، موجبات رضایت پروردگار متعال را درپی خواهد داشت و امید است در بهره مندی از این فرصت مغتنم در سایه توجهات حضرت حق مانا باشید.

گفتنی است؛ این مراسم که با حضور غلامحسین مظفری مدیرعامل و جمعی از مسئولان سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت هواپیمایی کیش در تهران برگزار شد، از زحمات «فرزانه شرفبافی» مدیرعامل سابق کیش ایر قدردانی شد.

«کاپیتان سید جواد هاشمی تهرانی» پیش از این به عنوان مدیرعامل شرکت تخصصی تامین و پشتیبانی قطعات هوایی کشور فعالیت می کرده است .

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا