کد خبر: 180802142697
اخبار شرکت هااقتصاد

با راهبرد شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری (هلدینگ صبا انرژی)صورت گرفت؛ انعقاد تفاهم نامه میان شرکت لوله سازی اهواز و بانک رفاه کارگران

با حضور و حمایت دکتر مهراب برزویی، معاون مالی و منابع انسانی شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری، شرکت لوله سازی اهواز با بانک رفاه کارگران تفاهم نامه ای به منظور هم افزایی و همکاری در حوزه‌های مختلف امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ صباانرژی، این تفاهم نامه که در پانزدهمین نمایشگاه “کیش اینوکس ۲۰۲۳” منعقد شد، شامل مواردی از جمله اعطای تسهیلات مالی پشتیبانی مالی و اعتباری همکاری در زمینه های توسعه فناوری و نوآوری ارتقاء سطح کیفیت و توسعه صادرات است .

این همکاری می‌تواند باعث افزایش هم افزایی شرکتهای تابع هلدینگ صبا انرژی و وزارت کار شود .

این تفاهم نامه نشان دهنده تلاش مشترک بانک رفاه کارگران و شرکت لوله سازی اهواز برای تحقق توسعه و رشد پایدار در حوزه صنعت و تولید است .

با امضای این تفاهم نامه بانک رفاه کارگران نشان داده است که به حمایت از صنایع تولیدی و توسعه کسب و کار علاقه‌مند است و آمادگی دارد تا با ارائه خدمات مالی و مشاوره‌ای به شرکتها در رشد و پیشرفت کمک کند .

شرکت لوله سازی اهواز قدیمی‌ترین و بزرگترین شرکت تولید لوله در سطح خاورمیانه است که لوله‌های نفت، گاز و آب را تولید می‌کند .

بانک رفاه کارگران به عنوان یکی از بانکهای معتبر و موثر در حوزه خدمات مالی و بانکی با امضای این تفاهم نامه قصد دارد تا با ارائه خدمات مالی و اعتباری به شرکت لوله سازی اهواز در فرآیند توسعه و رشد این شرکت یاری رساند .

نمایش بیشتر
عصر اقتصاد
دکمه بازگشت به بالا