کد خبر: ۲۹۰۶۰۱102086
  لینک کوتاه:
اقتصادراه و مسکن

با سرمایه ۵ میلیارد تومان در‌ چه‌ منطقه ای خانه بخریم؟

در گزارش زیر به بررسی مشخصات آپارتمان‌های ۵ میلیاردی تهران خواهیم‌ پرداخت.

اقتصاد آنلاین_ نادیا سیه‌کار؛ در سال‌های اخیر با تبدیل شدن ملک به یک وسیله سرمایه‌گذاری، افراد زیادی با مقادیر بودجه‌ مختلفی اقدام به خرید ملک در مناطق مختلف ایران کرده‌اند. اکثر افراد به خرید خانه در پایتخت ایران تمایل نشان داده‌اند.

بنابراین در این گزارش خانه‌ها و واحد های ۵ میلیاردی سطح شهر تهران را مورد بررسی قرار داده‌ایم.

اگر قصد سرمایه‌گذاری در محله‌های مرکزی تهران را دارید میتوانید واحدی ۵ ساله با متراژ ۷۷ متر و ۲ اتاق خواب را با بودجه‌ای معادل ۴ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان خریداری کنید.

همچنین واحدی دیگر در محله سعادت‌آباد با متراژ ۷۵ متر و ۲ اتاق خواب درحالی که ۱۶ سال از ساخت آن گذشته باشد قیمتی بالغ‌بر ۴ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان دارد.

اگر قصد خرید آپارتمانی نوساز در محله جیحون‌ را دارید، می‌توانید واحدی ۱۱۵ متری با ۳ اتاق خواب را با بودجه‌ای معادل ۴ میلیارد و ۹۴۵ میلیون تومان خریداری کنید.

واحدی۶ ساله در محله پونک با متراژ ۷۷ متر و ۲ اتاق خواب، ارزشی معادل ۴ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان دارد.

در روز های گذشته واحد آپارتمانی در جنت‌آباد شمالی با متراژ ۸۱ متر و ۲ اتاق خواب، درحالی که ۸ سال از ساخت آن گذشته باشد با مبلغی معادل ۵ میلیارد تومان به فروش رفته است.

همچنین واحدی در جنت‌آباد مرکزی با متراژ ۸۸ متر و ۲ اتاق خواب و سنی معادل ۴ سال، در روز های گذشته معادل ۴ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

با سرمایه ۵ میلیارد تومان، می‌توانید واحدی ۱۱ ساله در صادقیه با متراژ ۹۰ متر و ۲ اتاق خواب را خریداری کنید.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

با سرمایه ۵ میلیارد تومان در‌ چه‌ منطقه ای خانه بخریم؟

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا