کد خبر: ۲۴۱۱۰۰69435
  لینک کوتاه:
ادب و هنرتولید و بازرگانیجامعه و فرهنگ

برگزاری جشنواره به وقت تولید /معرفی برگزیدگان تولید و کار آفرینان برتر کشور در رادیو اقتصاد

مدیر شبکه رادیویی اقتصاد از برگزاری جشنواره معرفی و قدردانی از تولید کنندگان و کار آفرینان برتر کشور در این شبکه رادیویی خبر داد.

محمد رضا مهدیار اسماعیلی با اشاره به توجه رهبر معظم انقلاب به مسائل اقتصادی و از جمله حمایت از تولید داخلی به عنوان راه خروج از مشکلات گفت: شبکه رادیویی اقتصاد در همین زمینه با تهیه و پخش برنامه های مختلف در حوزه اقتصاد ، برای حمایت از تولید گام برداشته است.

وی با اشاره به تهیه و تدارک برنامه های مختلف اقتصادی از جمله ” تابلو واردات” و “تابلو صادرات ” در حمایت از تولید داخلی در شبکه رادیویی اقتصاد افزود: این برنامه ها از شنبه تا چهارشنبه با دعوت از تولید کنندگان ، ضمن اینکه معرف توانمندی ها و ظرفیتهای تولیدی کشور هستند، به مشکلات و راهکار ها برای رفع آنها می پردازند.

مدیرگروه صنعت و بازرگانی شبکه رادیویی اقتصاد بابیان اینکه رسانه رادیو، بویژه رادیو اقتصاد، حمایت از تولید داخلی را سرلوحه محتوایی برنامه های خود قرار داده است افزود: بیست و نهم بهمن در جشنواره ای در این رادیو از نام آوران تولید و کار آفرینان برتر قدر دانی خواهد شد.

دکترمحمد رضا سعیدی مدیر گروه صنعت و بازرگانی گفت: تولیدکنندگان و کارافرینان برتر دعوت شده افرادی هستن که توسط مخاطبان برنامه تابلوی واردات و صادرات امتیاز بالاتری کسب کردند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا