کد خبر: ۱۰۰۸۹۹5840
لینک کوتاه:
بانک و بیمهروزنامه

بهره‌مندی شهروندان از خدمات به‌روزشده بانکداری الکترونیک بانک شهر

به گفته معاون برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات بانک شهر برای کاهش مراجعه شهروندان به شعب بانک‌ها در جهت حفظ سلامتی خود و کارکنان شبکه بانکی از ابتدای سال جاری جدیدترین و به‌روزترین خدمات بانکی از سوی سامانه‌های بانکداری الکترونیک بانک شهر در اختیار شهروندان قرار گرفته است.

به گزارش روابط عمومی بانک شهر، جواد عطاران گفت: با توجه به روند صعودی و شروع موج جدید بیماری ناشی از ویروس کرونا در کشور و در راستای مدیریت، کنترل و پیشگیری از شیوع این ویروس؛ از شهروندان می‌خواهیم با استفاده از خدمات آنلاین بانکی همانند: همراه‌شهر، اینترنت‌بانک و …از تردد خود در سطح شهر و مراجعه به شعب این بانک اجتناب کنند.

عطاران با اشاره به افزایش بیش از ۴۰درصدی استفاده از خدمات الکترونیک بانک شهر از ابتدای سال جاری، افزود: هم‌اکنون نیز زیرساخت‌های لازم برای استفاده شهروندان از سامانه‌های غیرحضوری بیش از پیش فراهم و آنها در بهترین شرایط خدمات‌دهی خود به سر می‌برند.

او تصریح کرد: در همین راستا برای خدمات‌رسانی هرچه بهتر به مشتریان، خدمات بانکداری الکترونیک بانک شهر در چارچوب قوانین بانک مرکزی به‌روزرسانی می‌شوند.

عطاران در ادامه با تشریح اقدامات بانک شهر در راستای کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، گفت: تمدید خودکار کارت‌های منقضی شده، افزایش سقف انتقال وجه کارت به کارت از طریق خودپردازها، به‌روزرسانی نرم‌افزارهای خدمات‌رسان بانک، گسترش خدمات همراه‌شهر و اینترنت‌بانک، افزایش سقف انتقال وجه کارت به کارت بر روی درگاه‌های غیرحضوری و …از اقدامات صورت‌گرفته در این راستا بوده است.

معاون برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات بانک شهر تاکید کرد: پیشخوان‌های شهرنت این بانک نیز با هدف کاهش تردد شهروندان در سطح شهرها به عنوان شعبه‌ای از بانک در تمامی ساعات شبانه‌روز آماده پاسخگویی به نیازهای آنان هستند.

عطاران خاطرنشان کرد:بیش از ۳۰۰پیشخوان شهرنت در کلان شهرها و شهرهای کوچک خدمات بانکی از جمله برداشت و واریز وجه، خدمات مبتنی بر کارت، صدور کارت نقدی،انتقال وجه بین سپرده‌ها و انتقال وجه بانکی، اعلام مفقودی و مسدودی کارت، صدور کارت هدیه،پرداخت اقساط تسهیلات بانک شهر، مسدودکردن اینترنت‌بانک و همراه‌بانک و ….را ارائه می‌دهند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا