کد خبر: 260103156042
اخبار شرکت هابانک و بیمه

بهشتی نژاد در بازدید از مدیریت منابع انسانی: توجه ویژه به منابع انسانی و توانمند سازی کارکنان از مهمترین برنامه های سال جاری خواهد بود

توجه ویژه به منابع انسانی و توانمند سازی کارکنان از مهمترین برنامه های سال جاری خواهد بودبهشتی‌نژاد، مدیرعامل شرکت بیمه سرمد، به ‌منظور گرامیداشت ۲۵ فروردین ماه، روز ملی منابع انسانی ضمن حضور در مدیریت منابع انسانی با کارکنان این واحد دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش باشگاه عصر اقتصاد، بهشتی‌نژاد به مناسبت روز ملی منابع انسانی، در دیدار کارکنان مدیریت منابع انسانی شرکت، این روز را به آنان تبریک گفت و از زحمات کارکنان این مدیریت تشکر و قدردانی کرد.

مدیر عامل بیمه سرمد، نیروی انسانی را یکی از مهمترین سرمایه های شرکت قلمداد کرد و گفت: مدیریت منابع انسانی به دلیل ارتباط مستقیم و تنگاتنگ که با پرسنل مجموعه دارد نقش بسزایی در ارتقای رضایتمندی و رشد و ترقی شرکت ایفا می کند.

بهشتی‌نژاد ضمن تأکید بر استراتژی جدید شرکت مبنی بر ارتقای فرهنگ سازمانی گفت آموزش و توانمندسازی منابع انسانی یکی از وظایف مهم این مدیریت در سال پیش رو است که برنامه‌ریزی برای این امر مورد انتظار است

نمایش بیشتر
عصر اقتصاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا