کد خبر: 250103155926
جامعه و فرهنگ

به منظور اجرای طرح ساماندهی آسیب های اجتماعی؛ ۵۳ معتاد متجاهر به صورت شبانه در منطقه ۱۹جمع آوری و ساماندهی شدند

طرح ساماندهی آسیب های اجتماعی طی چندین مرحله به صورت شبانه در منطقه ۱۹ با جمع‌آوری ۵۳ معتاد متجاهر انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، حسین اخگر پور سرپرست شهرداری منطقه بیان کرد: با توجه به اجرای طرح ساماندهی معتادان متجاهر در شهر تهران با مشارکت یگان حفاظت شهرداری تهران، پایگاه دهم مبارزه با مواد مخدر، گشت سازمان خدمات اجتماعی، شهربان و حریم بان نواحی، کلانتری های منطقه طرح جمع آوری معتادان متجاهر در فضاهای بی دفاع شهری، خلازیر، باغ انگوری، زمین های بایر اطراف میدان مرکزی میوه و تره بار انجام شد.

وی ادامه داد: اغلب کارتن خواب ها و معتادان متجاهر در فضاهای بی دفاع شهری و حاشیه بزرگراه ها بیتوته می کنند که این طرح با توجه به دستور شهردار تهران مبنی بر طرح سامان بخشی آسیب های اجتماعی، تامین امنیت شهروندان و کنترل بزهکاری اجرایی شد.

به گفته این مسئول معتادان متجاهر پس از جمع آوری برای ساماندهی و غربالگری به مراکز تخصصی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران منتقل می شوند.

اخگر پور با اشاره به اینکه این مانور با هدف بهبود کیفیت زندگی شهروندان و پیگیری درخواست‌های آنان اجرایی شده تصریح کرد: طرح سامان بخشی اجتماعی به منظور جمع آوری معتادان متجاهر، زباله گردها، متکدیان و کوکان کار به طور جدی در این منطقه پیگیری و اجرا می شود.

سرپرست شهرداری منطقه از شهروندان خواست در صورت مشاهده محل‌های تجمع معتادین، با سامانه ۱۳۷ اطلاع دهند تا در اسرع وقت نسبت به جمع آوری و ساماندهی این افراد اقدام شود.

براساس این گزارش طرح جمع آوری معتادان متجاهر در منطقه ۱۹ با حضور احمد احمدی صدر مدیر کل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران،سرهنگ حسنه معاون یگان حفاظت شهرداری تهران و مدیران شهری این منطقه همراه بود.

نمایش بیشتر
عصر اقتصاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا