کد خبر: ۲۷۰۹۰۰61248
  لینک کوتاه:
اقتصاد کلان

بیت‌کوین در محدوده ۴۶ هزار و ۴۰۹ دلار معامله شد

قیمت انواع ارز‌های شاخص دیجیتالی امروز در روند معاملات در بازار‌های تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ در ساعات اولیه معاملات ارزهای دیجیتال در روز شنبه، اکثر رمزارزها کاهش قیمت را تجربه کردند و در محدوده قرمز قرار گرفتند. ارزش بازار جهانی رمزارزها در حال حاضر  ۲.۱۷تریلیون دلار است که ۱.۴۶درصد اُفت را نسبت به روز گذشته نشان می‌دهد.

با این حال حجم کل معاملات در طول ۲۴ساعت گذشته ۲۵.۶۶درصد افزایش یافته و به ۱۱۱.۴۱میلیارد دلار رسیده است. بیت‌کوین با اُفت حدود ۲ درصد در محدوده ۴۶ هزار و ۴۰۹ دلار معامله می‌شود.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۷۷.۳۲ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۳۸.۲۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۶۳.۰۶ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۲۰.۲۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

بایننس کوین

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۷.۷۵ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۸۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

قیمت ارز‌های دیجیتالی

شما مخاطبان باشگاه خبرنگاران جوان می‌توانید، قیمت انواع ارز‌های دیجیتالی از جمله بیت کوین و اتریوم در ۲۷ آذر ماه را در ادامه این خبر ببینید؛

ارز دیجیتال قیمت (دلار) قیمت (تومان)
بیت کوین ۴۶.۴۰۹ ۱,۴۲۳,۰۱۱,۸۲۰
اتریوم ۳.۸۹۶ ۱۱۹,۳۳۳,۷۷۰
بایننس کوین ۵۲۶ ۱۶,۱۲۶,۲۶۶
تتر ۱ ۳۰,۶۷۳
سولانا ۱۷۵ ۵,۳۹۳,۰۲۷
کاردانو ۱.۲۴ ۳۷,۸۵۴

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا