کد خبر: ۰۳۰۷۰۰47614
لینک کوتاه:
اقتصاد کلان

بیت کوین در شکستن مقاومت ۴۳ هزار دلاری ناکام ماند

قیمت انواع ارز‌های شاخص دیجیتالی امروز در روند معاملات در بازار‌های تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.

به گزارش خبرنگار  باشگاه خبرنگاران جوان، قدرتمندترین نهاد‌های نظارتی چین روز جمعه سرکوب ارز‌های رمزپایه را با ممنوعیت کامل همه معاملات و استخراج‌های رمزنگاری، ضربه زدن به بیت کوین و سایر سکه‌های اصلی و تحت فشار قرار دادن سهام مربوط به رمزنگاری و بلاک چین، تشدید کردند.

۱۰ آژانس از جمله بانک مرکزی، مالی، اوراق بهادار و تنظیم کننده ارز، متعهد شدند که برای ریشه کن کردن فعالیت‌های غیرقانونی ارز‌های رمزنگاری شده همکاری کنند، این اولین باری است که رگولاتور‌های مستقر در پکن نیرو‌های خود را برای ممنوعیت صریح همه فعالیت‌های مرتبط با ارز‌های رمزپایه متحد کرده اند.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۹۸.۹۶ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۰.۱۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۴۲.۴۳ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۷.۱۹ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

کاردانو

کاردانو با نماد اختصاری ADA یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۴.۴۸ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۷۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

قیمت ارز‌های دیجیتالی

شما مخاطبان باشگاه خبرنگاران جوان می‌توانید، قیمت انواع ارز‌های دیجیتالی از جمله بیت کوین و اتریوم در سوم مهر را در ادامه این خبر ببینید؛

ارز دیجیتال قیمت(دلار) قیمت(تومان)
بیت کوین ۴۲,۴۷۵ ۱,۱۹۷,۵۷۸,۶۵۰
اتریوم ۲,۹۰۵ ۸۱,۹۱۹,۸۶۶
کاردانو ۱.۴۴ ۶۵,۴۷۱
تتر ۱ ۲۸,۲۲۸
بایننس کوین ۳۵۲ ۹,۹۴۴,۰۹۱
ریپل ۰.۹۴ ۲۶,۵۳۶
سولانا ۱۴۰ ۳,۹۵۴,۰۳۴
پولکادات ۳۰ ۳۰.۸۵۷،۹۴۹

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا