کد خبر: ۰۹۰۶۰۰44298
لینک کوتاه:
بازارها و خدمات مالیجهان

بیت کوین در یک قدمی کانال ۴۶ هزار دلار/ سولانا در مسیر صعودی قرار گرفت

قیمت انواع ارز‌های شاخص دیجیتال امروز در روند معاملات در بازار‌های تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، یکی از فعالان مشهور دنیای سرمایه گذاری به معامله گران ارز‌های دیجیتالی هشدار داده است که باید خود را آماده از دست دادن تمام پول خود کنند.

جان پالسون میلیاردر آمریکایی که حدود ۲۰ میلیارد دلار ثروت دارد با تاکید بر اهمیت مفهوم ارزش ذاتی در بازار‌های مالی گفته است که ارز‌های دیجیتالی کاملا بدون پشتوانه هستند و قیمت‌های بالای فعلی آن‌ها چیزی جز حباب و هیجان کاب نیست که روزی خواهد ترکید.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتالی در حال حاضر ۲ هزار و ۱۱۰ میلیارد دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۲۹ درصد بیشتر شده است.

در حال حاضر ۴۶ درصد کل بازار ارزهای دیجیتالی در اختیار بیت کوین و ۱۸ درصد در اختیار اتریوم است.

گفتنی است، بیت‌ کوین ۱۲ سال پیش توسط گروه گمنامی از معامله‌گران بر بستر بلاک‌چین ایجاد شد و از سال ۲۰۰۹ معاملات اولیه آن شکل گرفت.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۸۷.۳۹ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۱.۴۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۸۱.۲۵ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۷.۸۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

کاردانو

کاردانو با نماد اختصاری ADA یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۹.۲۲ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۴.۱۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

قیمت ارز‌های دیجیتالی

قیمت انواع ارز‌های دیجیتالی از جمله بیت کوین و اتریوم در نهم شهریور را در ادامه این خبر ببینید:

ارز دیجیتال قیمت(دلار) قیمت(تومان)
بیت کوین ۴۷,۲۲۸ ۱,۳۰۳,۰۲۲,۷۵۰
اتریوم ۳,۲۴۹ ۸۹,۶۵۳,۸۶۲
کاردانو ۲.۷۷ ۷۶,۵۲۷
بایننس کوین ۴۶۳ ۱۲,۷۷۸,۷۲۸
تتر ۱ ۲۷,۶۰۷
ریپل ۱.۱۳ ۳۱,۰۸۴
دوج کوین ۰.۲۷ ۷,۵۴۵
سولانا ۱۱۷ ۳,۲۵۱,۷۳۲

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا