کد خبر: ۲۳۰۹۰۰60952
  لینک کوتاه:
روزنامهاخبار شرکت هابانک و بیمهبازارها و خدمات مالی

تاکید عضو هیئت مدیره بیمه آسماری بر لزوم به‌روزرسانی دانش و خدمات بیمه‌ای در ایران

عضو هیئت مدیره بیمه آسماری با بیان اینکه اعمال تحریم‌های ظالمانه علیه کشورمان باعث ایجاد اختلال در روابط بیمه‌گران داخلی و خارجی به‌ویژه در حوزه بیمه‌های اتکایی شده است، اظهار امیدواری کرد هر چه زودتر این وضع به نفع صنعت بیمه تغییر کند.

به گزارش روابط‌عمومی بیمه آسماری، لطف‌الله نکوئی، با تاکید بر این که بیمه‌گران ایرانی در همه بخش‌ها و از جمله بیمه‌های اتکایی به‌روزرسانی دانش و اطلاعات را نیازمندند، افزود: پوشش اتکایی برای بیمه‌نامه‌های صادره از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و باید روش‌های نوین این حوزه به درستی شناسایی و عملیاتی شود.

او نگرانی از احتمال وقوع حوادث بزرگ مانند زلزله و آتش‌سوزی‌های مهیب را در شرکت‌های بیمه، همیشگی خواند و با بیان اینکه از وقوع این ریسک‌ها گریزی نیست، گفت: تنها راه حل جلوگیری از تحمیل خسارت‌های بزرگ به شرکت‌های بیمه‌گر در هنگام وقوع حوادث فاجعه‌آمیز، توزیع درست ریسک و داشتن بیمه‌نامه اتکایی با کیفیت است.

عضو هیات مدیره بیمه آسماری همچنین با بیان اینکه متاسفانه کمتر از ۱۰درصد منازل مسکونی کشور تحت پوشش بیمه آتش‌سوزی هستند، این وضع را برای کشور حادثه‌خیزی چون ایران بسیار نامطلوب خواند و خاطرنشان کرد: شرکت‌های بیمه‌گر می‌توانند پشتوانه بسیار خوبی برای بیمه‌گزاران خود در زمان بروز خسارت باشند.

نکویی به لزوم به‌روز رسانی خدمات بیمه‌ای قابل ارائه به مشتریان نیز تاکید کرد و با بیان اینکه فرهنگ بیمه همراه با افزایش خدمات بیمه‌ای توسعه می‌یابد، اظهار کرد: باید مزایای بیمه برای مردم به درستی تشریح شود و آنها بدانند که خدمات بیمه‌گران، تنها به چند محصول بیمه اتومبیل محدود نمی‌شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا