کد خبر: ۰۷۰۷۰۰48099
لینک کوتاه:
اقتصاد کلان

تتر پیشروی معاملات در روز‌های سقوط بیت کوین

قیمت انواع ارز‌های شاخص دیجیتالی امروز در روند معاملات در بازار‌های تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا روز سه شنبه در کنفرانسی در بورلی هیلز کالیفرنیا گفت: به نظر من دولت ایالات متحده باید از تلاش برای تنظیم بازار ارز‌های دیجیتال خودداری کند.

ماسک در کنفرانس بورلی هیلز، کالیفرنیا گفت: «من فکر نمی‌کنم رمز ارز را از بین ببرند، اما ممکن است دولت‌ها پیشرفت آن را کند کنند.»

تسلا اوایل امسال اعلام کرد که ۱.۵ میلیارد دلار بیت کوین خریداری کرده است.

ارزش این دارایی‌ها در سه ماهه دوم به دلیل افزایش قیمت بیت کوین به حدود ۲.۵ میلیارد دلار رسید. از آن زمان بیت کوین به همراه دیگر ارز‌های رمزنگاری شده کاهش یافته است.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود۷۹۴.۱  میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۰.۷۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۴۱.۸ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۷.۵۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

تتر

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۸.۴۹ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۵۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

قیمت ارز‌های دیجیتالی

شما مخاطبان باشگاه خبرنگاران جوان می‌توانید، قیمت انواع ارز‌های دیجیتالی از جمله بیت کوین و اتریوم در هفتم مهر را در ادامه این خبر ببینید؛

ارز دیجیتال قیمت(دلار) قیمت(تومان)
بیت کوین ۴۲,۱۹۵ ۱,۲۱۱,۸۰۷,۰۷۱
اتریوم ۲۹۰۵ ۸۳,۴۱۷,۲۷۷
تتر ۱ ۲۸,۷۰۷
کاردانو ۲.۰۹ ۶۰,۰۵۳
بایننس کوین ۳۴۲ ۹,۸۳۲,۴۸۲
ریپل ۰.۹۲ ۲۶,۳۵۱
سولانا ۱۳۹ ۳,۹۹۰,۶۷۱
یو اس دی  ۱ ۲۸,۷۰۷

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا