کد خبر: ۳۰۰۴۰۰38677
  لینک کوتاه:
اخبار شرکت ها

تجلیل از ابوالحسن خاکی زاده پدیده و شگفتی ساز هرمزگانی مسابقات والیبال ساحلی ٢٠٢١ آسیا

از ابوالحسن خاکی زاده پدیده و شگفتی ساز هرمزگانی مسابقات والیبال ساحلی ٢٠٢١ آسیا توسط مهندس معروفخانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان تجلیل شد.

مهندس معروفخانی با تقدیر از این جوان بدرعباسی در کسب این عناوین قهرمانی گفت: بر افراشته شدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در محافل و مجامع ورزشی یک کار بسیار بزرگ و مقدس به شمار می رود.

معروفخانی با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری در اعتماد به جوانان گفت: رهبر انقلاب بارها فرموده اند که هر وقت به جوانان اعتماد کردیم افتخاراتی می آفرینند که باور نکردنی است و مطمئنا جوان رعنای هرمزگان جناب خاکی زاده افتخارات بیشتری را برای ایران اسلامی کسب خواهند کرد.

مهندس معروفخانی با اشاره به موفقیت های کسب شده در فولاد هرمزگان در عرصه تولید گفت: همکاران محترم بنده در فولاد هرمزگان نیز همواره تلاش می کنند که با رشد و تداوم تولید پرچم نظام مقدس اسلامی ایران را برافراشته نگه دارند و در حوزه صنعت برای این مرز و بوم افتخار آفرینی نمایند.

ابوالحسن خاکیزاده متولد ١٣٨١ و روستای تیاب استان هرمزگان بوده و توانست در مسابقات قهرمانی والیبال ساحلی آسیا ٢٠٢١ در رده ١٩ و ٢١سال مقام قهرمانی و عنوان شگفتی ساز این دوره از مسابقات را کسب نماید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا