کد خبر: ۲۲۰۶۰۰46094
لینک کوتاه:
اخبار شرکت ها

تحقق تعمیرات ۴۰ درصدی مجتمع فولاد سبا در اصفهان

تولید ۲ میلیون تن محصول در مجتمع فولاد سبا و ۱۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تن درگروه فولاد مبارکه هدف گذاری شده است.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در بازدید از تعمیرات اساسی برنامه ریزی شده در مجتمع فولادسبا گفت: تحقق این تعمیرات افزایش تولید را تا ۲۰ سال آینده در این مجتمع تضمین می‌کند.

حمیدرضا عظیمیان افزود: تعمیرات اساسی این مجموعه صنعتی مدت زیادی بود که در دستور کار شرکت قرار داشت، اما به دلیل لزوم تامین نیاز بازار و توزیع مناسب محصولات فولادسبا، تعمیرات به تعویق می‌افتاد.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: با حضور پیمانکار و مشاور خارجی به سرعت در حال پیشرفت و بیش از ۴۰ درصد تعمیرات این مجتمع فولادسازی محقق شده است.

وی افزود: باعملیاتی شدن طرح تعمیرات اساسی برنامه ریزی شده در مجتمع فولادسبا و با افزایش ضخامت ورق‌های تولیدی، میزان تولید کمی در این واحد فولادسازی به دو میلیون تن افزایش می‌یابد.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه با بیان اینکه با اجرای این طرح، مجتمع فولادسبا با توان بالاتری در ماه آینده به بازار وارد خواهد شد گفت : با تجهیز و تعمیرات در این مجموعه مانند خرید ترانس از خارج از کشور، مجتمع فولاد سبا می‌تواند به افزایش ۵۰۰ هزار تنی در تولید ارتقا یابد.

مدیرعامل شرکت فولادمبارکه گفت: در طرح تعمیرات اساسی برنامه ریزی شده مجتمع فولادسبا تغییر و اصلاح خط تولید برای افزایش کیفی و کیفی محصولات تولیدی (ریومپ) و اصلاحات تجهیزات عملیاتی شد؛ طرحی که سال‌ها به به تعویق افتاده بود و نیاز به اصلاح تجهیزات داشت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا