کد خبر: 02090057230
لینک کوتاه:
روزنامهاخبار شرکت هابانک و بیمه

تحقق ۸۴ درصدی اهداف بانک سینا در ۷ ماهه اول سال ۱۴۰۰

مدیرعامل بانک سینا در همایش یک‌روزه مدیران صف و ستاد در تبریز گفت که با تلاش و اراده جمعی همکاران، عملکردها در این بانک حاکی از تحقق ۸۴درصدی اهداف درکل بودجه و تحقق ۹۴درصدی هدف در بخش مانده تسهیلات طی ۷ماهه گذشته است.

به گزارش روابط‌عمومی بانک سینا، سیدضیاء ایمانی، با ابراز خرسندی از ارتقاء دیگر شاخص‌های عملکردی بانک طی این مدت اظهار کرد: با تدوین سیاست‌های هوشمندانه، برنامه‌ریزی مدون و تلاش تمامی همکاران توانستیم رویکرد درخشان و مناسبی از عملکرد بانک را به نمایش بگذاریم.

ایمانی با بیان بهبود عملکردها و موفقیت‌های بانک در شاخص‌های عملکردی، افزود: با وجود تمام محدودیت‌ها، بانک سینا در تمام شاخص‌های عملکردی در حوزه منابع، اعطای تسهیلات و کاهش نسبت مطالبات موفقیت‌های خوبی را کسب کرده؛ بطوریکه اثرات مثبت آن در صورت‌های مالی مشهود است.

مدیرعامل بانک سینا همچنین ادامه داد: در حوزه وصول مطالبات با وجود بحران ناشی از کرونا که شبکه بانکی با مشکلاتی در این زمینه همراه بود نسبت آمار مطالبات غیرجاری بانک از ۴.۱به ۳.۱درصد رسیده است که به نسبت رقم ۱۳تا ۱۵درصدی مطالبات در نظام بانکی، عملکرد بانک سینا دراین حوزه بسیار مطلوب بوده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا