کد خبر: 210103155640
اخبار شرکت هابانک و بیمه

تعرفه‌های حمایتی بیمه میهن برای بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان اعلام شد؛ پزشکان تحت پوشش میهن قرار می‌گیرند

تعرفه حق بیمه رشته های پزشکان و پیراپزشکان در حوزه بیمه های مسئولیت برای سال ١۴٠٣ از طرف بیمه میهن اعلام شد.

به گزارش عصر اقتصاد به نقل از روابط عمومی بیمه میهن این خدمت بیمه ای مسئولیت قصور و خطای پزشک و پیراپزشک، جبران خسارت های فوت و نقص عضو بیمار و سایر هزینه ها و زیان های وارد شده به بیمار را تحت پوشش قرار می‌دهد.

دکتر رضا احمدی مدیر بیمه‌های مسئولیت بیمه میهن، ضمن تأکید بر سطح توانگری یک این مجموعه بیمه‌ای، خدمت رسانی شایسته به تمامی هم میهنان به خصوص خدمت به جامعه گرانقدر پزشکی و متخصصین زحمتکش این حوزه را از الویت اصلی برنامه های خود عنوان نمود.

احمدی یاد آور شد در این بیمه نامه پوشش خسارت های اعلامی زمان بیمه نامه بعد از انقضاء آن تا ۴ سال افزایش و قابل پرداخت می باشد.

همچنین تخفیفات ۱۰ تا ۳۰ درصدی برای حق بیمه سال بعد قابل ارائه می باشد.

احمدی ضمن تأکید بر ضرورت و اهمیت اخذ این بیمه نامه با توجه مخاطرات حرفه ای شاغلان بخش های مختلف سلامت کشور خاطر نشان کرد:«این بیمه نامه برای دانشجویان دوره تخصص (رزیدنت ها) هم صادر می گردد.»

بر اساس تعرفه‌های اعلامی بیمه میهن، حداکثر تعرفه بیمه مسئولیت پزشکان، سالیانه ۱۳ میلیون ریال و برای پیراپزشکان ۸ میلیون ریال در نظر گرفته شده است.

بنا بر اعلام روابط عمومی بیمه میهن، امکان تهیه این بیمه نامه از طریق نمایندگی‌های بیمه میهن در سراسر کشور و به صورت آنلاین از طریق اپلیکیشن «آساتو» وجود دارد. ضمن اینکه سازمان‌ها و مجموعه‌های پزشکی در صورت انعقاد تفاهم نامه گروهی این بیمه، میتوانند از مزایای بیشتری استفاده کنند.

تعرفه‌های ۹گانه بیمه مسئولیت پزشکی و پیراپزشکی که توسط بیمه میهن ارائه میشود، در جداول ذیل آمده است.

نمایش بیشتر
عصر اقتصاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا