کد خبر: ۲۸۰۸۰۰56173
لینک کوتاه:
روزنامهاخبار شرکت هابانک و بیمه

توسعه خدمات بانک رفاه به مشتریان حقوقی در سامانه «پیچک»

با هدف توسعه خدمات بانکداری الکترونیکی و در راستای پاسخگویی به انتظارات مشتریان حقوقی بانک رفاه، خدمات جدیدی به سامانه پیچک این بانک افزوده شد.

به گزارش روابط‌عمومی بانک رفاه، خدمت «معرفی نماینده حقیقی توسط مشتریان حقوقی به منظور انجام عملیات چک‌های صیادی» از جمله خدماتی محسوب می‌شود که به سامانه پیچک بانک رفاه افزوده شده است. در این خدمت مشتریان حقوقی بانک می‌توانند از طریق سامانه‌های بانکداری اینترنتی حقوقی و معین پس از ثبت اقلام اطلاعاتی اشخاص حقوقی(شناسه ملی)، کد ملی نماینده حقوقی، شماره حساب شخص حقوقی و سرویس مورد درخواست(ثبت چک، تایید چک و…) به معرفی نمایندگان حقیقی مورد نظر خود به منظور انجام عملیات چک‌های صیادی اقدام کنند.

بر اساس این گزارش، «پردازش عملیات چک‌های صیادی اشخاص حقوقی توسط نمایندگان حقیقی»، یکی دیگر از خدمات جدیدی است که به سامانه پیچک بانک رفاه افزوده شده است.

بر این اساس نمایندگان حقیقی معرفی‌شده از سوی مشتریان حقوقی می‌توانند از طریق برنامه‌های موبایلی همراه‌کارت رفاه و رفاه‌پلاس و همچنین سامانه‌های اینترنت‌بانک حقیقی و پورتال بانک، به انجام عملیات چک‌های صیادی مرتبط با مشتریان حقوقی ذی‌ربط اقدام کنند.

«اشتراک‌گذاری خدمات چک‌های صیادی از طریق زیرساخت رفاه بوم» نیز به عنوان یکی دیگر از خدمات جدید، در سامانه پیچک پیاده‌سازی شده است. با این سرویس امکان ارائه خدمات چک‌های صیادی در قالب APIبه مشتریان حقوقی به منظور استفاده از سرویس‌های مذکور در سامانه‌های نرم‌افزاری اختصاصی آنها پس از ارسال درخواست کتبی به اداره بانکداری شرکتی بانک رفاه فراهم شده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا