کد خبر: ۱۸۱۰۰۰64307
  لینک کوتاه:
روزنامهاخبار شرکت هابانک و بیمهبازارها و خدمات مالی

حضور کارشناسان بیمه کوثر در مناطق سیل‌‌زده

مدیران و کارشناسان بیمه کوثر به منظور تسریع در ارائه خدمات به زیان‌‌دیدگان، از روزهای اولیه پس از وقوع بارندگی شدید و سیل اخیر، علی‌‌رغم مسدود بودن مسیر‌ها و فروکش نکردن سیلاب، در مناطق سیل‌زده استان‌های هرمزگان، سیستان‌ و بلوچستان و فارس حضور یافتند.

به گزارش روابط‌عمومی و اعلام مدیرکل اموال بیمه کوثر، سامانه بارشی اخیر در استان‌های هرمزگان، سیستان‌وبلوچستان و فارس باعث آب‌گرفتگی و جاری شدن سیلاب در برخی مناطق شهری و خصوصا روستایی و متعاقبا وارد شدن خسارت به تعداد زیادی از منازل مسکونی و پروژه‌های در دست ساخت شد.

اعظم علیزاده ضمن قدردانی از همکاری سرپرستی استان‌های یادشده در ارائه خدمات به‌موقع به خسارت‌دیدگان، خاطرنشان‌کرد: زیان‌دیدگان می‌توانند از طریق تلفن، مکاتبه یا مراجعه حضوری به مراکز پرداخت خسارت و بر اساس اطلاع‌رسانی‌های انجام‌شده در هر استان، خسارت وارده شده به واحدهای مسکونی، تجاری و صنعتی خود را اعلام کنند.

او از پرداخت خسارت به سیل‌زدگان در اسرع‌ وقت خبرداد و تصریح‌کرد: به‌محض انجام ارزیابی‌ها، تعیین مبلغ خسارت و تکمیل مدارک پرونده، مبالغ خسارت در کوتاه‌ترین زمان ممکن پرداخت خواهد شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا