کد خبر: ۲۳۱۲۰۰74575
  لینک کوتاه:
اخبار شرکت هابانک و بیمه

حمایت بانک مهر از برگزاری مسابقات کاراته قهرمانی کشور

دومین دوره مسابقات کاراته قهرمانی کشور سبک فوناکوشی شوتوکان با حمایت بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در شهرستان اهواز برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر، در این مسابقات «محسن پدرام» رئیس هیأت مدیره، «حمیدرضا صمدی» معاون اداره کل روابط‌عمومی و «مجتبی سخنور» سرپرست مدیریت شعب بانک قرض‌الحسنه مهر در استان خوزستان با دعوت «سیروس شیری‌پور» رئیس سبک فوناکوشی شوتوکان ایران در محل برگزاری این مسابقات حضور پیدا کردند.

این مسابقات با حضور ۱۰۰۰ شرکت‌کننده در دو بخش بانوان و آقایان و در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان برگزار شد.

این سری از مسابقات به‌صورت تیمی برگزار شد و ۱۵ استان در این مسابقات شرکت داشتند و به‌دلیل محدودیت‌های کرونایی که در بهمن باعث لغو مسابقات شد، ۸ استان از این دوره از مسابقات بازماندند.

در بخش بانوان به‌ترتیب استان‌های خوزستان، اصفهان و لرستان مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

کاپ اخلاق در بخش بانوان نیز به تیم منطقه آزاد اروند تعلق گرفت.

در بخش آقایان نیز تیم خوزستان مقام اول، لرستان مقام دوم و چهارمحال و بختیاری مقام سوم را کسب کردند. همچنین کاپ اخلاق نیز در بخش آقایان به تیم منطقه آزاد اروند تعلق گرفت.

حمایت از ورزش در راستای مسئولیت اجتماعی

محسن پدرام، رئیس هیأت مدیره درباره حمایت بانک از برگزاری این مسابقات گفت: بانک قرض‌الحسنه مهر در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی، اقدامات مؤثر و مثبتی در حوزه‌های مختلف انجام داده و حمایت از جامعه ورزشی و همکاری در برگزاری این دسته از مسابقات نیز یکی از اقدامات بانک در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی به شمار می‌رود.

سیروس شیری‌پور، رئیس سبک فوناکوشی شوتوکان ایران نیز اظهار کرد: این گونه اقدامات حمایتی از جامعه ورزشی کشور بسیار مؤثر است و به هرچه بهتر برگزار شدن این مسابقات کمک می‌کند.

در حاشیه برگزاری این مسابقات از شهید عزیز زیتون، پیشکسوت کاراته‌کار استان خوزستان که در دوران دفاع مقدس به مقام شهادت نائل شد، قدردانی به عمل آمد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا