کد خبر: 120902145127
اخبار شرکت هابانک و بیمه

در نخستین روز از برپایی نمایشگاه؛ حضور رییس کل بیمه مرکزی در نمایشگاه تخصصی بیمه کوثر

نمایشگاه تخصصی بیمه کوثر در نخستین روز برگزاری میزبان بازدیدکنندگانی از حوزه‌های مختلف صنعت بیمه، مسئولان و علاقه‌مندان بود.

به گزارش روابط عمومی بیمه کوثر، نمایشگاه تخصصی بیمه به همت بیمه کوثر و به مناسبت گرامیداشت هفته بیمه در ساختمان مرکزی شرکت، آغاز به کار کرد. این نمایشگاه که با هدف معرفی محصولات، دستاوردها و طرح های فناورانه بیمه کوثر در تمامی رشته‌های بیمه‌ای با رویکرد افزایش تعامل بین ذی نفعان و گسترش فرهنگ بیمه در حال برگزاری است، میزبان رییس کل بیمه مرکزی و گروهی از معاونین و مدیران، مدیران عامل شرکت های بیمه، سهامداران عمده، نمایندگان، شبکه فروش و سایر فعالان و مدیران حوزه صنعت بیمه بود.

دکتر علی استاد هاشمی با بازدید از غرفه‌های رشته‌های مختلف در نمایشگاه فوق ضمن آشنایی با گستره خدمت‌رسانی به مشتریان و پوشش‌های بیمه کوثر، در جریان طرح‌های نو و فناورانه شرکت قرار گرفت و آینده‌ای روشن را در ارائه خدمات بیمه‌ای به مردم برای شرکت عنوان کرد.

لازم به توضیح است بیمه کوثر در روز دوم و پایانی این نمایشگاه در در تاریخ ۱۲ آذرماه ۱۴۰۲ از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۶ عصر در محل ساختمان مرکزی شرکت میزبان بازدیدکنندگان محترم است.

نمایش بیشتر
عصر اقتصاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا