دیپلماسی حضور، دسیسه های دشمنان نظام را نقش بر آب کرد؛ لشکر سلیمانی در «آدینۀ انتخاب»

  کد خبر: 131202153281

درایت و هوشمندی مردم در تجدید بنای خانه ملت و حضور مقتدرانه در پای صندوق های مردمسالاری یک بار دیگر توطئه های خائنانه دشمنان نظام را نقش بر آب کرد.

روزهای آدینه در ایران یادآور خاطرات گرانبها و گرانسنگ تاریخی متعددی است که بی تردید می توان غنای اصالت و هویت ایران قوی و مقتدر را در این ایام به عیان مشاهده کرد. آدینه های انتخاب، آدینه های اتحاد و همدلی، آدینه های دانایی، آدینه های مردمسالاری، آدینه های وطن پرستی و در یک کلام «آدینه های افتخار» بخشی از این هویت ملی و ایرانی – اسلامی محسوب می شوند که برای همیشه در تاریخ ثبت و ضبط خواهند شد.

بدون شک حضور گسترده مردم در تظاهرات های بعد از نماز جمعه در اعلام انزجار از زیاده خواهی های مستکبران، حمایت از ستمدیدگان فلسطین در روز جهانی قدس، افتخار آفرینی های ایرانیان در صندوق های رای در آدینه های انتخاب هیچگاه از حافظه تاریخی جهانیان پاک نخواهد شد.

در آدینه ای که گذشت نیز یک بار دیگر ایرانیان همیشه آگاه، به دلسوزی های مکارانه برج عاج نشینان و معاندین نظام و کارشکنی های ایادی داخلی و خارجی وقعی ننهاده و با اراده ای پولادین شکوه مردمسالاری و میهن دوستی را به رخ جهانیان کشیدند و مثل همیشه پر شور و با نشاط، «انتخاب با حجت شرعی، اخلاقی و میهنی» را به «دیلپلماسی باری به هر جهت» ترجیح دادند.

بر همین پیوست ایرانیان آگاه در راستای ترسیم آینده بر اساس آگاهی و شعور، هوشمندانه پای صندوق های رای دوازدهمین پارلمان حضور یافتند و با تفویض وکالتی ۱۴۰۰ روزه، سرنوشت میهن خویش را به نمایندگان جدید سپردند.

خیل لشکریان سلیمانی در «جمعۀ سرنوشت » بار دیگر ثابت کردند قدردان خون های به ناحق ریخته شهیدان همه عرصه های تاریخی این کهن سرزمین از شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی و ترور گرفته تا شهدای امنیت و مدافعان حرم و حریم و سلامت هستند و برای پاسداشت از هویت و تاریخ سرزمین مادری شان، با رای های هوشمندانه خود ، اقتدار خود را به دشمنان کمین کرده انسانیت و اخلاق دیکته نمودند.

اما این همه داستان نیست و پایان رقابت به معنای نوبت خدمت است. مردم در این پیچ تاریخی به شایستگی انجام وظیفه کردند و حال نوبت مسئولان است که برای گشودن گره های کور کشور به ویژه گره های اقتصادی تلاشی جدی و غیر نمایشی کنند و با همدلی سه قوه، آینده نظام و کشور را به سوی آرمان های مقدس پیش ببرند.

یادمان باشد گردآوری لشکر سلم و تور و خدم و حشم برای افتتاح روکش آسفالت یک خیابان و انتظار به جا آوردن قضای ذوق های ادا نشده بابت پیش پا افتاده ترین خدمات، توهین به شعور مقدس این مردم است. این مردم با بصیرت و سلیمانی صفت را قدر بنهیم.

خروج از نسخه موبایل