کد خبر: ۰۵۰۹۰۰57622
  لینک کوتاه:
روزنامهاخبار شرکت هابانک و بیمهبازارها و خدمات مالی

راه‌اندازی سامانه هوشمند صدور آنلاین بیمه‌نامه شخص ثالث در بیمه «ما»

بیمه ما در راستای خلق تجربه متمایز و ارائه خدمات شایسته و نوین، سامانه صدورهوشمند بیمه‌نامه شخص ثالث و تمدید آنلاین مبتنی بر واحد معرف بیمه‌نامه شخص ثالث راه‌اندازی کرد تا ضمن کاهش چرخه صدور بیمه‌نامه، تجربه خوشایندی برای مشتریان بیمه ما به ارمغان آورد.

به گزارش روابط‌عمومی بیمه ما، حجت بهاری‌فر، مدیرعامل و عضو هیات مدیره بیمه ما در مراسم رونمایی از این سامانه گفت: مشتریان از طریق دستگاه‌های هوشمند قابل حمل و رایانه شخصی خود در بستر اینترنت، تمام فرآیند صدور را به‌صورت کاملا الکترونیک طی کرده و پس از پرداخت الکترونیک حق بیمه، پیامک صدور بیمه‌نامه و لینک استعلام اصالت بیمه‌نامه را دریافت می‌کنند. پس از فرآیند صدور یا تمدید، یک نسخه چاپی بیمه‌نامه در قالب فایل الکترونیک قابل استفاده در دستگاه‌های هوشمند همراه نیز در اختیار بیمه‌گزاران قرار خواهد گرفت.

مدیرعامل بیمه ما خاطرنشان کرد: با توجه به رویکرد صنعت بیمه و در راستای تحقق دولت الکترونیک و سند استراتژیک تحول دیجیتال شرکت بیمه ما و با عنایت به دو اصل مهم نوآوری و تجربه مشتری، طراحی و توسعه سبد محصولات بیمه‌ای در قالب الکترونیک و دیجیتال در چارچوب قوانین بیمه مرکزی را در دستور کار قرار داده و سامانه کاملا هوشمند صدور و تمدید آنلاین بیمه‌نامه شخص ثالث را راه‌اندازی کردیم.

در ادامه آیین رونمایی، غلامی مدیر فاوا بیمه ما گفت: در صنعت بیمه با حمایت‌های بیمه مرکزی به‌عنوان رگولاتوری صنعت بیمه‌ای کشور، با تاکید و حمایت شایسته هیات مدیره و مدیرعامل محترم شرکت بیمه ما و در راستای الزامات تجارت الکترونیک در فضای کسب و کار، اقداماتی شایسته در خصوص دیجیتالی‌شدن زنجیره ارزش بیمه صورت گرفته است. بازنگری در آیین‌نامه‌ها و تطبیق با اکوسیستم روز، حذف بیمه‌نامه کاغذی، ارائه کروکی آنلاین و…از جمله این اقدامات است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا