کد خبر: ۱۴۰۴۰۱90045
  لینک کوتاه:
اخبار شرکت هابانک و بیمهروزنامه

راه اندازی«آریان سنگ تجارت یزد» با حمایت بانک تجارت

کارخانه تولید سنگ‌های نما و تزئینی «آریان سنگ تجارت یزد» پس از وقفه‌ی چندساله در فعال‌سازی خطوط تولید، با حمایت بانک تجارت راه‌اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، پشتیبانی از تولید و اشتغال‌آفرینی در اقتصاد ایران اسلامی همواره جزو وظایف ذاتی بانک‌ها بوده و بانک تجارت در بیش از چهار دهه فعالیت خود در اقتصاد کشور همواره حامی مطمئن و توانمندی برای صنایع مختلف کشور به شمار رفته است.

در سال‌های اخیر به ویژه در زمان فعالیت دولت سیزدهم تکمیل و راه اندازی طرح‌های اقتصادی نیمه تمام در دستور کار جدی قرار گرفته و در همین راستا بانک تجارت در سراسر کشور تلاش دارد تا با شناسایی ظرفیت‌های مغفول مانده از بخش‌های مختلف اقتصادی و تولیدی، در پیشبرد اهداف اقتصادی کشور نقش‌آفرینی موثری داشته باشد.

هفته گذشته در همین راستا کارخانه آریان سنگ تجارت یزد با حضور دکتر هادی اخلاقی فیض آثار مدیرعامل بانک تجارت پس از وقفه‌ی چندساله در روند تکمیل خطوط تولید محصولات خود و با پشتیبانی این بانک راه اندازی شد.

بانک تجارت با واسطه ی یکی از شرکت‌های زیرمجموعه خود از طریق تزریق منابع و همچنین اعطای تسهیلات و خدمات اعتباری موفق شد این شرکت تولیدکننده سنگ‌های ساختمانی و تزئینی واقع در استان یزد را به چرخه تولید بازگرداندند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا