کد خبر: 17080053702
لینک کوتاه:
بازار

رشد قیمت ها در بازار خودرو ترمز برید/ پژو پارس ۳۰۰ میلیون تومانی شد

رشد قیمت ها در بازار خودرو خصوصا در بین خودروهای پژو در ۲۴ ساعت گذشته شدت گرفته است به طوری که پژو پارس سال امروز وارد کانال ۳۰۰ میلیون تومانی شد.

به گزارش خبرآنلاین، افزایش قیمت ها در بازار خودرو در ۲۴ ساعت گذشته شدت گرفته است به طوری که در بین خودروهای پراید موجود در بازار پراید ۱۱۱ از ۱۵۸ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۱۶۰ میلیون تومان رسیده است.

پراید ۱۳۱ نیز در این مدت یک میلیون تومان گران شده است.

در حال حاضر ۱۴۲ میلیون تومان قیمت خورده است و پراید ۱۳۲ نیز از ۱۳۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۱۳۷ میلیون تومان رسیده است.

پراید ۱۵۱ مدل ۱۳۹۹ نیز در ۲۴ ساعت گذشته ۲ میلیون تومان گران شده است و این خودرو در حال حاضر ۱۶۱ میلیون تومان قیمت خورده است.

مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز از ۱۶۷ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۱۶۸ میلیون تومان رسیده است.

این افزایش قیمت ها در بین  خودروهای پژو موجود در بازار نیز مشهود است به طوری که پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۳۹۹ از ۲۳۹ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۴۱ میلیون تومان رسیده است.

مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت ۴ میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر ۲۵۵ میلیون تومان قیمت خورده است و تیپ ۵ این خودرو از ۲۹۶ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۹۹ میلیون تومان رسیده است.

پژو پارس ساده مدل ۱۳۹۹ نیز از ۲۷۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۷۲ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز با افزایش قیمت یک میلیون تومانی در ۲۴ ساعت گذشته در حال حاضر به ۳۰۰ میلیون تومان رسیده است.

قیمت روز خودرو در جدول زیر آمده است:

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا