رشد ۶۹ درصدی بیمه اتکایی امین

  کد خبر: 091202152960

شرکت بیمه اتکایی امین در بهمن ماه ۱۴۰۲ با رشد ۶۹ درصدی حق بیمه قبولی نسبت به دوره مشابه سال قبل (بهمن ماه سال ۱۴۰۱) ، به رقم ۵۷۶.۸۴۷ میلیون ریال دست یافت.

به گزارش روابط عمومی بیمه اتکایی امین، حق بیمه قبولی این شرکت در دوره پنج ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ماه ۱۴۰۲ با ۷۱ درصد رشد نسبت به سال قبل، به ۲.۵۲۱.۵۸۴ میلیون ریال رسیده است.

بنابر این گزارش، این رشد چشمگیر در حالی رقم خورده است که با توجه به فعالیت ها و موضوعات اقتصادی فعلی کشور، با دستور مدیرعامل شرکت، واحدهای تخصصی و کارگروه های بررسی تشکیل شده است تا با تحلیل شرایط اقتصادی، بهترین راهکارها برای ارائه خدمات بیمه‌ای متناسب با نیاز روز شرکتهای بیمه کشور وذینفعان ..ارائه شود.

در همین راستا، روابط عمومی شرکت بیمه اتکایی امین در نظر دارد با انتشار گزارش های دوره‌ای، عملکرد و دستاوردهای شرکت را به اطلاع سهامداران، ذینفعان و عموم مردم برساند .

شایان ذکر است، شرکت بیمه اتکایی امین با اتکا به تجارب ارزشمند خود در طول بیست سال فعالیت و با بهره مندی از برنامه های تازه تدوین شده ، در نظر دارد با ارائه خدمات نوین و متنوع، سهم خود را در بازار بیمه اتکایی افزایش دهد و به عنوان یک شرکت پیشرو در این صنعت ایفای نقش نماید.

خروج از نسخه موبایل