کد خبر: ۱۰۰۵۰۰40061
  لینک کوتاه:
روزنامهاخبار شرکت هابانک و بیمه

رفاه دانا؛ خدمت جدید بیمه دانا

نایب رئیس هیات‌مدیره و مدیرعامل بیمه دانا از طرح جدید بیمه‌ای این شرکت با عنوان« رفاه دانا» با مشارکت بانک رفاه خبر داد.

به گزارش روابط‌عمومی بیمه دانا، با گذشت بیش از ۲سال از اجرایی شدن طرح کشوری و موفق «مهردانا» که برای اقشار متوسط و آسیب‌پذیر جامعه ارائه و در آن بیمه‌گزاران محترم از تسهیلات قرض‌الحسنه برای خرید بیمه‌نامه‌های مورد نیاز خویش بهره‌مند می‌شوند، اینک در مرحله دوم، مدیرعامل بیمه دانا با هدف ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان بانک و بیمه و همچنین تسهیل روش پرداخت حق بیمه، نخستین طرح مشترک صنعت بیمه با یک بانک تجاری در خصوص تأمین مالی بیمه‌گزاران در کشور را رونمایی کرد.

ابراهیم کاردگر، در این خصوص می‌گوید: بیمه‌دانا با مشارکت بانک رفاه‌، بستر خرید بیمه‌نامه از طریق تسهیلات بانکی برای کلیه مستمری‌بگیران سازمان تأمین اجتماعی و بستگان درجه یک ایشان (همسر، پدر، مادر و فرزندان) و همچنین کلیه افرادی که حقوق خویش را از طریق عاملیت بانک رفاه دریافت می‌کنند، فراهم کرده است.

ویژگی‌های مهم طرح رفاه ‌دانا به این شرح است: بدون نیاز به مراجعه به بانک، بدون نیاز به ضامن، بدون نیاز به چک ضمانت و مدت بازپرداخت تسهیلات ۱۲ ماهه.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا