کد خبر: 24070049887
اقتصاد کلان

رقابت جذاب بایننس کوین و کاردانو در ارزش حجم معامله

قیمت انواع ارز‌های شاخص دیجیتالی امروز در روند معاملات در بازار‌های تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، جک دورسی، مدیرعامل اسکوئر، دیروز جمعه گفت که ممکن است این شرکت وارد تجارت استخراج بیت کوین شود.

دورسی گفته است که این شرکت در حال بررسی “سیستم استخراج بیت کوین بر اساس سیلیکون سفارشی و منبع باز برای افراد و مشاغل در سراسر جهان” است. قیمت بیت کوین در پی توئیت‌های دورسی به بالای ۶۲ هزار دلار رسیده است.

هدف دورسی ایجاد استخراج رمزنگاری (فرایند ایجاد بیت کوین جدید با حل مشکلات محاسباتی پیچیده) در دسترس‌تر خواهد بود، همان طور که چشم انداز اصلی Square این بود که تسهیل پرداخت برای کارت‌های اعتباری را برای مشاغل کوچک و مالکان مستقل آسان کند. او نوشت که استخراج بیت کوین باید (به سادگی اتصال یک دکل به منبع تغذیه) باشد.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۱۶۷ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۴.۸۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۵۳.۳ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۷.۴۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

بایننس کوین

کاردانو با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۰.۱۷ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۰۷ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

قیمت ارز‌های دیجیتالی

شما مخاطبان باشگاه خبرنگاران جوان می‌توانید، قیمت انواع ارز‌های دیجیتالی از جمله بیت کوین و اتریوم در ۲۴ مهر را در ادامه این خبر ببینید؛

ارز دیجیتال قیمت (دلار) قیمت (تومان)
بیت کوین ۶۱,۸۹۲ ۱,۶۷۵,۸۵۴,۷۰۳
اتریوم ۳۸۴۳ ۱۰۴,۰۶۹,۳۱۳
بایننس کوین ۴۷۷ ۱۲,۹۱۶,۲۲۹
کاردانو ۲.۲۱ ۵۹,۸۹۷
تتر ۰.۹۹ ۲۷,۰۸۶
ریپل ۱.۱۴ ۳۰,۸۶۰
سولانا ۱۵۸ ۴,۲۹۵,۲۹۹
 پولکادات ۴۳.۱۳ ۱,۱۶۸,۷۶۴

نمایش بیشتر
عصر اقتصاد
دکمه بازگشت به بالا