کد خبر: 06060043781
لینک کوتاه:
اخبار شرکت هابانک و بیمه

رونمایی از نسخه جدید موبایل‌بانک رفاه

به منظور توسعه و بهبود خدمات بانکداری الکترونیکی و افزایش سطح رضایتمندی مشتریان، نسخه جدید سامانه همراه‌بانک رفاه مبتنی بر وب (PWA)  این بانک راه‌اندازی شد.

به گزارش روابط‌عمومی بانک رفاه، در نسخه جدید مشتریان می‌توانند خدمات زیر را دریافت کنند:

الف- خدمت چک‌های صیادی(پیچک):

  • ثبت چک: کاربران سامانه مذکور می‌توانند؛ با استفاده از منوی «چک صیادی← ثبت چک» و با ورود شناسه صیادی چک و انتخاب نام ذی‌نفع آن، به ثبت چک اقدام کنند.
  • انتقال چک صیادی: امکان انتقال چک به غیر، از طریق منوی «چک صیادی ← انتقال چک» و با ورود شناسه صیادی چک و انتخاب نام ذی‌نفع آن فراهم شده است.
  • تایید چک صیادی: کاربران سامانه یاد شده می‌توانند از طریق منوی «چک صیادی ← تایید چک» و با ورود شناسه صیادی چک مورد نظر، به تایید آن اقدام کنند.
  • استعلام چک از سوی دارنده: کاربران این سامانه می‌توانند از طریق منوی «چک صیادی ← استعلام چک صیادی از سوی دارنده» و با ورود شناسه صیادی چک به استعلام چک ثبت‌شده به نام خود اقدام کنند.
  • استعلام چک از سوی صادرکننده: کاربران سامانه مذکور می‌توانند از طریق منوی «چک صیادی ←استعلام چک صیادی از سوی صادرکننده» و با ورود شناسه صیادی چک به استعلام چک اقدام کنند.

ب-ثبت‌نام و بازنشانی رمز همراه‌بانک یا PWA :

کاربران این سامانه می‌توانند با استفاده از منوی «ثبت نام آنلاین/ فراموشی رمز» در صفحه ورود به سامانه موبایل‌بانک و با ورود اطلاعات کارت و شماره موبایل خود به فعال‌سازی سامانه موبایل‌بانک و یا تغییر نام کاربری، رمز عبور اول و دوم خود بدون نیاز به مراجعه حضوری به شعب، اقدام کنند.

ج-تغییر تصویر پس‌زمینه کارت:

در این نسخه، تصویر پس‌زمینه کارت‌های مشتری، مطابق با شمای فیزیکی رفاه‌کارت تغییر کرده است.

آیکون برنامه و آرم بانک در سامانه مذکور بر اساس طرح آرم جدید اصلاح شده است که برای مشاهده آیکون جدید، کاربران باید مجدداً به اضافه کردن سامانه همراه بانک مبتنی بر وب  (PWA) به صفحه اصلی تلفن همراه خود اقدام کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا