کد خبر: ۰۷۱۰۹۹9842
لینک کوتاه:
اخبار شرکت ها

رکوردشکنی ها در مجتمع صنعتی اسفراین ادامه دارد؛ ثبت رکورد بی‌سابقه تولید در مجتمع صنعتی اسفراین

مجتمع صنعتی اسفراین توانست در ۹ ماه نخست سال ۱۳۹۹ برابر با کل میزان تولید سال ۱۳۹۸ تولید نماید و رکوردی بی سابقه را برای اولین بار در تاریخ پرافتخار مجتمع صنعتی اسفراین رقم زند.

به گزارش روابط عمومی مجتمع صنعتی اسفراین، این شرکت در پایان آذر ماه سال جاری با تولید ۵۹ هزار و ۴۱۷ تن محصول توانست نسبت به عملکرد خود در مدت مشابه سال قبل ۵۲ درصد افزایش را به ثبت برساند و برابر با کل تولید سال ۹۸ تولید نماید و برگ زرین دیگری را در کتاب افتخارات این شرکت ثبت نماید و گام بلندی در جهت تحقق جهش تولید بردارد.

مهندس میرزائی مدیرعامل مجتمع صنعتی اسفراین با اشاره به افزایش میزان تولید در این مجتمع عظیم صنعتی گفت: با هدف ارتقاء و تحقق “جهش تولید” و به عنوان سربازان سنگر تولید و اقتصاد کشور، هدف اصلی ما عمل به منویات مقام معظم رهبری می باشد تا ایران عزیزمان را در زمینه فولاد به خودکفایی برسانیم.

مدیر عامل مجتمع صنعتی اسفراین، ضمن تقدیر از کارکنان زحمتکش این مجموعه، “جدیت، همبستگی و شکیبائی” در انجام کار را در این مجموعه صنعتی ستودنی خواند و خاطرنشان کرد: این موفقیت با همدلی تمامی ارکان شرکت بدست آمده است و اثبات گر این حقیقت است که پولاد مردان این مجتمع با عزمی راسخ با تکیه بر همت و تلاش خود، کلیه برنامه‌های تولید را محقق خواهند کرد.

مهندس میرزائی تأکید کرد: تولید ۸۵ هزار تن تا پایان سال ۱۳۹۹ از اهداف استراتژیک مجتمع صنعتی اسفراین می باشد و با دستیابی به این هدف همچون گذشته این مجتمع در تارک صنعت فولاد کشور و دنیا به عنوان نگین فولادسازی کشور خواهد درخشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا