کد خبر: ۰۶۰۴۰۱88771
  لینک کوتاه:
اخبار شرکت هاویدئوها

رییس کل دادگستری استان کرمان: رضایت خوب جانبازان نشان از خدمات ارزنده شرکت گهرزمین است

رییس کل دادگستری استان کرمان با جانبازان ضایعه نخاعی آسایشگاه جانبازان بچه های حاج قاسم دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سنگ آهن گهرزمین رییس کل دادگستری استان کرمان در پنجمین روز از هفته قوه قضاییه در بازدید از آسایشگاه جانبازان ضایعه نخاعی “بچه های حاج قاسم”، برای ایجاد شعبه شورای حل اختلاف ویژه ایثارگران در محل بنیاد شهید و امور ایثارگران قول مساعد داد و گفت: شعبه های ویژه ای نیز جهت ارائه خدمات قضایی به جانبازان و ایثارگران تعیین خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم حمیدی در این دیدار خطاب به جانبازان این مرکز عنوان کرد: ایثارگران سرمایه های اصلی کشور و نظام هستند و ثبت خاطرات این افراد، خدمتی اثرگذار برای نسل جوان خواهد بود.

نماینده عالی قوه قضاییه در استان کرمان خاطرنشان کرد: خدمات گهرزمین در شان جانبازان می باشد و ستودنی است. درواقع روحیه خوبه جانبازان و ابراز رضایت این عزیزان نشان از خدمات ارزنده شرکت گهرزمین است.

وی در ادامه افزود: جا دارد یادی کنیم از شهید والامقام حاج قاسم سلیمانی که بنا بر توصیه ایشان این آسایشگاه بنا شد و شرکت گهرزمین توانست در این راستا به خوبی به وظیفه خودش عمل کند.

گفتنی است آسایشگاه جانبازان قطع نخاع بچه های حاج قاسم به همت شرکت گهرزمین و در راستای مسوولیت های اجتماعی و در زمینی به وسعت دو هزار و ۵۰۰ مترمربع و با ۸۵۰ مترمربع زیربنا احداث شده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا