کد خبر: ۰۵۱۱۹۹13481
لینک کوتاه:
بانک و بیمه

سپرده ارزش به سبد سپرده های بانک کار آفرین اضافه شد

بانک کارآفرین به موجب بخشنامه بانک مرکزی ج.ا.ا. و در جهت استفاده حداکثری از منابع ارزی، سپرده سرمایه گذاری ارزی با نام “سپرده ارزش “را به سبد محصولات ارزی خود افزود.

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، طبق مصوبه کمیته توسعه محصول؛ سپرده ارزش از محل اسکناس ارزی (نقد) مشتریان (حقیقی و حقوقی بخش غیر دولتی) و به صورت یکساله افتتاح می شود. بدیهی است افتتاح سپرده فوق از محل حواله وارده از کارگزاران داخلی و خارجی ممنوع است.

حداقل مبلغ برای افتتاح حساب هزار دلار با نرخ سود ۴ درصد و هزار یورو با نرخ سود ۳ درصد در سال است. سود سپرده ارزش به صورت روز شمار (مانند سایر انواع سپرده های ارزی) محاسبه و ماهانه به حساب مشتریان واریز می شود. لازم به ذکر است که بازپرداخت اصل و سود سپرده سرمایه گذاری ارزش به صورت اسکناس و به همان ارز تودیعی سپرده خواهد بود. حداقل زمان برخورداری از سود، سپری شدن یک ماه از زمان افتتاح سپرده می باشد.

در صورت ابطال کامل و یا برداشت قسمتی از سپرده قبل از سررسید، نرخ سود سالیانه حسب بخشنامه بانک مرکزی ج.ا.ا. برای سپرده دلاری ۵/۱ درصد و یورو ۱ درصد خواهد بود و سود پرداختی به قسمت ابطالی مشمول جریمه خواهد شد.

شایان ذکر است که افتتاح حساب برای مبالغ کمتر از حداقل های مذکور امکان پذیر نمی باشد و در صورت برداشت از سپرده ارزی که منجر به عدم رعایت حداقل مبلغ های اعلامی شود، سپرده به صورت سیستمی ابطال می گردد.

افتتاح سپرده ارزش در شعب منتخب بانک کارآفرین قابل اجرا خواهد بود. سایر شعب در صورت مراجعه مشتریان نسبت به معرفی شعب منتخب اقدام می نمایند. تمدید سپرده ارزش در سررسید تابع شرایط و ضوابط در موعد سررسید خواهد بود.

مدیرعامل بانک کارآفرین اعلام کرد: رشد ۵۷۳ درصدی سود هر سهم شرکت کارگزاری بانک کارآفرین

مدیرعامل بانک کارآفرین از رشد سود ۵۷۳ درصدی برای هر سهم بانک کارآفرین خبر داد و تاکید کرد : در سال جاری هیچ گزارش حسابرسی غیر مقبولی از شرکتهای تابعه بانک دریافت نکردیم.

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، محمدرضا فرزین مدیر عامل بانک کارآفرین با اعلام خبر رشد ۵۷۳ درصدی هر سهم بانک کارآفرین توضیح داد: اطلاعات و آمار تائید شده نشان می دهد که سود خالص شرکت کارگزاری بانک در شش ماهه ابتدای سال جاری منتهی به ۳۱ شهریور ماه به۵۲۳ میلیارد ریال رسیده است، که این میزان برای مدت مشابه سال ۹۸؛۷۸ میلیارد ریال بوده که نشان دهنده رشد۵۷۳ درصدی نسبت به دوره مشابه سال قبل است.

وی همچنین با تکیه بر آمار و ارقام تائید شده سود خالص صرافی بانک کارآفرین منتهی به شش ماهه ابتدای سال ٩٨، را ۶۱ میلیارد ریال خواند که این رقم در مدت مشابه سال ٩٩به ٣٢٧ میلیارد ریال رسیده که رشد۴۳۵ درصدی نسبت به دوره مشابه قبل را ثبت کرده است.

به گفته مدیرعامل بانک کارآفرین، سود شرکت لیزینگ کارآفرین در شهریور ٩٨ به ۶۴ میلیارد ریال رسید که این رقم با رشد ۳۳۶ درصدی در شهریور ٩٩ به ۲۷۹ میلیارد ریال رسید.

فرزین با تاکید بر این که هیچ گزارش حسابرسی غیر مقبولی را نپذیرفتیم و در ۶ ماه ابتدای سال تمام گزارشات حسابرسی شرکتهای تابعه مقبول بوده است؛ افزود: رشدهای ثبت شده در بانک نتیجه زحمات هیات مدیره، مدیران و کارکنان بانک است و همه در این موفقیت سهم داشته اند.

مدیرعامل بانک کارآفرین: پیشروترین بانک در حوزه کارآفرینی هستیم

مدیرعامل بانک کارآفرین با راه اندازی کلینیک شعب و دفتر نوآوری و شکوفایی بانک کارآفرین به استراتژی اصلی خود یعنی حمایت از کارآفرینان بازگشت؛ روالی که موجب شد تا بانک کار آفرین در این بخش پیشروترین بانک باشد .

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، محمدرضا فرزین مدیرعامل بانک کارآفرین افزود: طی همکاری با نهاد ریاست جمهوری و با توجه به استراتژی اصلی بانک که حمایت از کارآفرینی بود؛ بیشترین تسهیلات این نهاد به سمت بانک کارآفرین آورده شد، به گفته مسوولان دولتی امری که موجب شده در این بخش به پیشروترین بانک حوزه کارآفرینی تبدیل شویم.

وی همچنین راه اندازی دو شعبه ارزی را اقدام مثبت دیگر بانک کارآفرین در سال جاری خواند و ابراز امیدواری کرد که تا پایان سال ٢ شعبه دیگر نیز به این جمع اضافه شود.

وی؛ سامانه منابع انسانی را از اقدامات در دست اجرا خواند که به زودی راه اندازی خواهد شد و تصریح کرد:سیستم جامع اعتبارات، سیستم اتوماسیون اداری، ایجاد و راه اندازی موسسه تامین آتیه امید کارآفرین از دیگر اقدامات خوب سال جاری بانک بود که انجام شد .

فرزین با اشاره به سهام خریداری شده از طریق راه اندازی موسسه تامین آتیه امید کارآفرین تاکید کرد: اینکه پول همکاران با راه اندازی موسسه تامین آتیه امید کارآفرین ارزش پیدا کرده ، اتفاق میمونی است اما باید ریز اقداماتی که در این زمینه انجام می شود بصورت شفاف به همکاران ارائه شود .

مدیرعامل بانک کارآفرین ، تدوین خط مشی اصول بانک را کار تاثیر گذاری خواند که در سال ٩٩ انجام شده و سامانه های ساتنا گروهی، ثمرآفرین، طرح جدید صبا، هم آفرین، کارگزاریها و طرح ارزش سلامت را از اقدامات خوب بانک دانست که باعث شد تا در سازمان کارآمدی ایجاد شود .

به گفته وی همه این سامانه ها تا پایان سال اجرایی خواهند شد، روالی که موجب شده تا عملکرد بانک بر روی سامانه کدال مثبت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا