کد خبر: 25119915557
بانک و بیمهروزنامه

شروع احراز هویت الکترونیک در کارگزاری بانک صادرات

به گفته مدیرعامل شرکت کارگزاری بانک صادرات، سامانه احراز هویت الکترونیکی این شرکت همزمان با ایام‌ دهه فجر به بهره‌برداری رسیده است و تاکنون هزار و ٨١١نفر موفق به احراز هویت غیرحضوری و ثبت‌نام در سامانه سجام شده‌اند.

به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات، مهدی کباری با اعلام این خبر افزود: احراز هویت الکترونیکی به عنوان حلقه مفقوده ارائه آنلاین خدمات کارگزاری در بازار سرمایه و ثبت‌نام غیر حضوری در سامانه سجام از اولویت ویژه‌ای برخوردار است که با عملیاتی شدن آن در شرکت کارگزاری بانک صادرات، سرعت خدمت‌رسانی به فعالان بازار سرمایه از این مسیر افزایش چشمگیری یافته است.

او اظهار کرد: کارگزاری بانک صادرات همچنین از طریق ایجاد سامانه چت آنلاین بر روی سایت کارگزاری به نشانی: www.saderatbourse.com  با ارائه خدمات آنلاین از سوی شش کارشناس، همه روزه به غیر از پنج‌شنبه‌ها از ساعت هشت صبح تا پنج بعد از ظهر، مشاوره‌های مختلف مالی در حوزه بازار سرمایه به مشتریان و فعالان بازار سرمایه عرضه می‌کند.

مدیرعامل کارگزاری بانک صادرات تاکید کرد: این کارگزاری با راه‌اندازی سامانه ثبت‌نام غیر حضوری از مرداد سال جاری تاکنون بالغ بر ۱۱هزار نفر را به صورت رایگان جذب و با ثبت‌نام آنها در سامانه سجام، شرایط حضور آنها را در بازار سرمایه تسهیل کرده است.

به گفته او، راه‌اندازی مرکز تماس شرکت کارگزاری بانک صادرات با شماره ۴٢٣۵٩ -٠٢١ از دیگر اقدامات این شرکت برای پاسخگویی سریع بود که از مرداد گذشته آغاز شد و روزانه ۹ساعت از ساعت هشت تا پنج بعدازظهر، پاسخگوی مسائل و مشکلات مشتریان و فعالان بازار سرمایه است.

نمایش بیشتر
عصر اقتصاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا