کد خبر: ۲۳۰۶۰۰46167
لینک کوتاه:
بورس

صدور مجوز افزایش سرمایه ۲ شرکت بورسی/ افزایش سرمایه ۶۱۹ درصدی یک نماد

با توجه به اطلاعیه‌های سایت کدال کدام نمادها در انتظار افزایش سرمایه هستند و مجوز افزایش سرمایه کدام شرکت‌ها صادر شده است؟ در گزارش زیر می‌توانید بخوانید.

 به گزارش تجارت‌نیوز، بازار سهام در هفته جاری با روند اصلاحی شاخص کل و نمادهای شاخص‌ساز بازار رو به رو شد. به نظر کارشناسان بازار سهام این روند در روزهای آینده متعادل شده و نمادهای بزرگ بازار هم با تقاضا و رشد رو به رو شوند.

اما با توجه به اطلاعیه‌های سایت کدال کدام نمادها در انتظار افزایش سرمایه هستند و مجوز افزایش سرمایه کدام شرکت‌ها صادر شده است؟

مجوز افزایش سرمایه شرکت تایدواتر خاورمیانه(حتاید) صادر شد

مجوز افزایش سرمایه شرکت تایدواتر خاورمیانه(حتاید) صادر شد. افزایش سرمایه این شرکت  ۵۷ درصد از محل سود انباشته و ۲۰۴ درصد از مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها است.

سرمایه جدید این شرکت ۷۰۳ میلیارد و ۵۹۸ میلیون تومان است.

همچنین مجوز افزایش سرمایه شرکت سرمایه‌گذاری رنا(ورنا) هم صادر شد این شرکت قصد دارد از محل سود انباشته به علت اصلاح ساختار مالی افزایش سرمایه ۴۷ درصدی بدهد. سرمایه فعلی این شرکت هزار و ۱۶۷ میلیارد تومان خواهد بود.پ

تصویب افزایش سرمایه ۶۱۹ درصدی شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات

شرکت کارخانجات مخابراتی ایران، لکما، افزایش سرمایه ۱۸۱ درصدی از مبلغ ۳۲۳ میلیارد و ۵۳۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به ۹۰۹ میلیارد و ۵۴۵ میلیون تومان که از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها انجام شده بود را نزد مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت رساند.

در مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات افزایش سرمایه ۶۱۹ درصدی این شرکت به مبلغ ۶۱ میلیارد تومان تصویب شد.

با پیشنهاد هیات مدیره شرکت خوراک دام پارس در مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت، افزایش سرمایه ۱۶۷ درصدی غدام به مبلغ ۱۰ میلیارد تومان تصویب شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا