کد خبر: 111001114878
اخبار شرکت هابانک و بیمهروزنامه

صدور ۲،۲۹۵ ضمانت‌نامه در باجه‌های بانکی روستایی پست بانک

امور استان‌ها و بازاریابی پست بانک ایران با انتشار گزارشی از صدور ۲،۲۹۵ فقره ضمانت‌نامه به مبلغ ۱۳،۴۸۹ میلیارد ریال در ۸۴ باجه بانکی روستایی طرح سفیران، از ابتدای سال تا پایان آذرماه سال جاری در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، امور استان‌ها و بازاریابی پست بانک ایران با انتشار گزارشی ضمن اعلام این خبر افزود: تنها در آذر ماه سال ۱۴۰۱تعداد ۳۴۲ فقره ضمانت‌نامه به مبلغ یک هزار و ۳۸۸ میلیارد ریال در باجه بانکی روستایی منتخب طرح سفیران، صادر شده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، بر اساس این گزارش، در اذرماه سال جاری، ۸۴ باجه فعال در  این طرح با صدور ۳۴۲ فقره ضمانت‌نامه بانکی، توانسته‌اند بیش از ۸۸ میلیارد ریال سپرده نقدی را در بانک جذب کنند.

بر اساس آمار منتشر شده امور استان‌ها و بازاریابی بانک، در آذرماه گذشته، مدیریت شعب استان اصفهان با ۲۷ باجه بانکی فعال و صدور ۱۴۹ فقره ضمانت‌نامه به مبلغی بیش از ۶۰۸ میلیارد ریال، ۴۳.۸۴ درصد از صدور ضمانت‌نامه‌های کل کشور را به خود اختصاص داده است.

همچنین استان های ایلام و مازندران با یازده باجه فعال در طرح سفیران، به ترتیب با صدور ۷ و ۳۸ فقره ضمانت‌نامه به مبالغی بیش از ۱۶۴و ۱۰۸میلیارد ریال در رتبه‌های دوم و سوم این طرح قرار دارند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا