کد خبر: 060802141678
اقتصادجامعه و فرهنگروزنامهسیاست

فرمایشات شیرین تر از عسل میرسلیم

دکتر حمزه رضایی

میرسلیم گفت: اگر کل کشور مانند مجلس یازدهم باشد، جمهوری اسلامی بهشت می‌شود! به مردم بگوییم توقعاتشان را پایین بیاورند.

واقعاً ما مردم عجیب و غریبی هستیم، نابغه ها و فرهیختگانی دلسوخته همچون میرسلیم در دارالشورای خود داریم ولی ذره ای از نصایح و پند خردمندانه انها استفاده نمی کنیم و از اندرزهای داهیانه آنها سرمشق نمی گیریم تا با به کار بستن آن ها هم دنیای مان بهشت شود و هم رستگاری اخرت مان تامین و تضمین گردد…

اصلاً نمی دانیم چه مرضی داریم، و چه بادخانه خراب کنی، به کله نیمه خراب مان مان وزیده است که چشم و چار و قوه باصره و ذائقه و سامعه و لامسه و شامه و خلاصه کل مشاعرمان را روی هم و یک جا آنچنان کن فیکون نموده است، که‌ نمی گذارد ذره ای از ان کلمات نسیم گونه و روح بخش جناب میرسلیم عقل و هوش و ذهن پریشان ما را صقل دهد….

خدا نیامرزد آن دشمن مکار خوش خط و خالی را که همه گرفتاری های مان زیر سر خود خود آن نابکار کینه توز است.

ما این بار عزم خود را جزم کرده ایم که باقی مانده عمر هدر رفته مان را طوری برنامه ریزی کنیم که دقیقاً مطابق رفتار و کردار وکیل الرعایای مجلس یازدهم باشد و علی الخصوص با رفتار وکیل الوکلای اعظم میرسلیم مو نزند…

طبق توصیه ایشان توقع بالای مان را در خصوص گرانی و تشنگی و بی برقی و بی ابی و بی معلمی و بی کلاسی و اختلاس و فساد و رشوه را کلهم کنار می گذاریم.

فقط در این میان مشکلات ریزی وجود دارد که مانع همراهی ما رعیت همیشه در صحنه، با وکلای مجلس یازدهم می شود که اگر این موانع ریز بر طرف گردد باور بفرمایید ما همان می شویم که جناب میرسلیم بزرگوار انتظار ان را دارند.

اولاً این ۲۰۶ کذای مان‌که به توصیه ان حضرت همگی لندکروز شده اند، نمی دانیم چه مرضی گرفته اند که نه تنها به گرد پای لندکروز میرسلیم و شرکا نمی رسند که در همین پیچ اول حرکت در حال بکس باد کردن هستند….

ثانیاً مارک کفش ما ظاهرا با مارک کفش میرسلیم و یارانش اندکی تفاوت دارد، به همی دلیل پاهای ما تاول زده است و با پای لنگ و تاول زده یقیناً نمی توانیم همکام با انها این راه رسیدن به بهشت را طی کنیم، در نتیجه بد قول می شویم. ما که چیزی حالی مان نیست دیگران می گویند مارک کفش ان ولینعمت مان ریباک است.

در ضمن برند ساعت مان نیز با برند ساعت حضرات گرام تفاوت دارد، این هم باعث شده است که در کوک کردن وقت حرکت مان در این مسیر گل و بلبلی دچار تاخیر شویم و در نتیجه از قاقله وکلا عقب بیفتیم. می گویند مارک این یکی پتک فیلیپ است عقل ما که به این چیزها قد نمی دهد.

اگر جناب میرسلیم و یاران دلاورشان بتوانند این مشکلات ریز ما را حل و فصل نمایند یقین بدانند که ما هم همان رعیت و امت مطیع الامری می شویم که ایشان انتظار ان را دارند و با همیاری یکدیگر کشور را به همان بهشتی تبدیل کنیم که ایشان وعده ان را داده اند، باشد که به کوری چشم دشمن، جهانیان در ان حیران بمانند…

زیاده عرضی نیست…

نمایش بیشتر
عصر اقتصاد
دکمه بازگشت به بالا