کد خبر: ۰۹۰۳۰۱84880
  لینک کوتاه:
ادب و هنرجامعه و فرهنگ

قیمت بلیت کنسرت‌های پاپ در تهران، نیم‌میلیونی شد

افزایش تعرفه‌های بخش خصوصی برای تامین پروداکشن؛ نور، صدا، ال‌ای‌دی‌ها و دستمزد کادر فنی در کنار افزایش اجاره‌بهای سالن، سقف قیمت بلیت کنسرت‌های پاپ در تهران را ۵۰۰ هزار تومان کرد.

به گزارش خبرآنلاین، نگاهی به برنامه کنسرت‌های پیش رو تا پایان خرداد نشان می‌دهد نقطه اوج قیمت بلیت هم اکنون روی کنسرت «خوانندگان پاپ» در «تهران» متمرکز شده و سقف را به ۵۰۰ هزار تومان رسانده است.

افزایش مبلغی که با توجه صحبت‌های پیشین کنسرت‌گذارانی چون محمدحسین توتونچیان و صدرالدین حسین‌خانی در گفت‌وگو با خبرآنلاین در مورد افزایش صددرصدی تعرفه‌های بخش خصوصی برای تامین پروداکشن؛ نور، صدا، ال‌ای‌دی‌ها و دستمزد کادر فنی در کنار افزایش ۵۰، ۶۰ درصدی اجاره‌بهای سالن پس از تعطیلی طولانی‌مدتی که شیوع ویروس کرونا بر برگزاری کنسرت در ایران تحمیل کرد دور از انتظار هم نبود.

همین کنسرت‌های پاپ ۵۰۰ هزار تومانی اگرچه کف قیمت بلیت‌شان ۱۵۰ هزار تومان است اما این سوال را پیش می‌آورند که آیا باید پذیرفت تماشای کنسرت خوانندگان شناخته‌شده پاپ در سالن‌هایی چون برج میلاد و سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران تنها تفریح ثروتمندان است؟

اشوان (اشکان خدابنده لو) روز پنجشنبه ۱۲ خرداد در دو نوبت ۱۸:۳۰ و ۲۲ با بهای بلیت ۱۳۵ تا ۴۶۵ هزار تومان در مرکز همایش‌های برج میلاد کنسرت خواهد داد. بلیت کنسرت این خواننده پاپ همچنان قابل خریداری است.

محسن ابراهیم‌زاده نیز چهارشنبه ۱۸ خرداد در دو نوبت ۱۸ و ۲۲ با بهای بلیت ۱۵۰ تا ۴۲۵ هزار تومان در مرکز همایش‌های برج میلاد روی صحنه خواهد رفت. امکان خرید بلیت کنسرت او نیز همچنان وجود دارد.

میثم ابراهیمی نیز که کنسرتش به علت عزای عمومیِ یکشنبه ۸ خرداد در پی فروریختن ساختمان متروپل آبادان، از ۸ به چهارشنبه، ۱۸ خرداد منتقل شد در این روز طی دو نوبت، ۱۸ و ۲۱:۳۰ با کف بلیت ۱۵۰ و سقف ۵۰۰ هزار تومان در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی روی صحنه می‌رود.

امید حاجیلی، دیگر خواننده پاپ روز دوشنبه، ۲۳ خرداد در دو نوبت ۱۸:۳۰ و ۲۲ با بهای بلیتی بین ۱۷۰ تا ۴۲۵ هزار تومان روی صحنه می‌رود. او در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی روی صحنه می‌رود و همچنان می‌توان بلیت کنسرتش را خرید.

علیرضا پوراستاد هم چهارشنبه، ۲۵ خرداد با کف بلیت ۱۶۰ و سقف بلیت ۴۲۰ هزار تومان در دو نوبت ۱۸:۳۰ و ۲۲ در مرکز همایش‌های برج میلاد روی صحنه می‌رود.

کنسرت گروه نهال (ویژه زنان) اما هم در ساعتی متفاوت برگزار می‌شود و هم با قیمت بلیت پایین‌تر. این کنسرت روز جمعه ۲۷ خرداد در ساعت نامتعارفی که ظاهرا برای برگزاری کنسرت زنان جاافتاده است؛ ساعت ۱۴ با بهای بلیتی بین ۱۱۰ تا ۳۵۰ هزار تومان برگزار خواهد شد.

سرپرست و خواننده این گروه لیلا نجفی و رهبر ارکستر و نوازنده کمانچه آن نیوشا بریمانی است.

همچنین فروغ فضلی (نوازنده پیانو)، مینو قاسم‌پور (نوازنده قانون)، رخساره رستمی (نوازنده عود)، نیلوفر ابراهیمی (نوازنده فلوت)، شیرین واعظی (نوازنده درامز)، کیمیا صرافی (نوازنده پرکاشن) و نگین سریر (نوازنده مهمان) این کنسرت هستند.

امین بانی نیز آخرین کنسرت پاپ خردادماه را سی‌ویکمِ این ماه در دو نوبت ۱۸ و ۲۲ با بهای بلیت ۱۰۵ تا ۴۰۰ هزار تومان در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار خواهد کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا