کد خبر: ۰۵۰۵۰۰39407
لینک کوتاه:
اخبار شرکت هابانک و بیمهروزنامه

لزوم توجه بیمه‌گران به موضوع تغییر اقلیم

دبیرکل سندیکای بیمه‌گران ایران در جلسه شورای هماهنگی معاونان فنی صنعت بیمه، بر لزوم توجه شرکت‌های بیمه به موضوع تغییر اقلیم تاکید داشت و از اعضای این شورا خواست در شکل‌گیری هر چه سریعتر صندوق بیمه همگانی حوادث طبیعی نقش ایفا کنند.

به گزارش روابط‌عمومی سندیکای بیمه‌گران ایران، در نشست شورای معاونان فنی سندیکا که با حضور سیدمحمد کریمی، دبیرکل سندیکای بیمه‌گران ایران و یونس مظلومی، مدیرعامل بیمه تعاون برگزار شد آخرین مسائل و مباحث فنی روز صنعت بیمه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، کریمی، با بیان اینکه کلیدی‌ترین پست راهبری در صنعت بیمه، معاونت فنی است اظهار کرد: شورای معاونان فنی سندیکا در طول دوره فعالیت خود موجبات تسهیل امور در کل صنعت بیمه را ایجاد کرده است.

او در ادامه برخی دستاوردهای سندیکای بیمه‌گران ایران را یادآور شد و گفت: انسجامی که هم‌اکنون در سندیکا به وجود آمده است، سبب شده تا رقبا در کنار یکدیگر نشسته و برای پیشبرد اهداف صنعت بیمه فعالیت کنند.

کریمی ادامه داد: با توجه به همین انسجام تلاش کردیم تا در مسیر حذف مالیات ارزش افزوده در برخی رشته‌ها، حذف برخی عوارض تحمیلی و نیز مرتفع کردن بحث ارزش افزوده سال‌های ۹۶و ۹۷با حکم دیوان عدالت اداری، قدم برداشته و از هزینه‌های تحمیل‌شده به صنعت بیمه پیشگیری کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا