کد خبر: ۱۸۰۵۰۱95440
  لینک کوتاه:
اخبار شرکت هابانک و بیمهروزنامه

لزوم حمایت دولت از بانک توسعه تعاون

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: قطعا دو بخش تعاونی و سهامی می توانند کمک شایان توجهی به ورود سرمایه های خرد به چرخه تولید داشته باشند به این خاطر حمایت دولت از بانک توسعه تعاون و بخش تعاون بسیار مهم است تا بخشی از مشکلات کشاورزان که مشکل ارائه وثیقه برای دریافت تسهیلات بانکی دارند حل شود.

جعفر قادری عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم شیراز در مجلس در مورد لزوم حمایت دولت از بانک توسعه تعاون و حمایت از اعطای وام به بخش تولید برای توسعه تولید و حمایت از تعاونی های تولید گفت: تعاونی‌ها، بخشی از ساختار اقتصادی کشور محسوب می‌شوند که برای رونق و رشد تولید، حمایت از آنها ضروری است.

برای تحقق رشد تولید تمرکز بر سیاستگذاری درست در مورد شرکت‌های سهامی یا صندوق پروژه‌ها موضوع مهمی است، چرا که می توانند فرصت خوبی برای توسعه فعالیت های تولیدی در بخش تعاونی ایجاد کند.

وی در این باره افزود: هرچند حمایت از تعاونی‌ها باید مشروط باشد و نظارت بر این بخش باید به درستی صورت بگیرد اما هنوز برای آنها محدودیت و مشکل وجود دارد لذا نظارت بر عملکرد تعاونی برای منتفع شدن تولید کننده و سرمایه گذار بسیار حائز اهمیت است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا