کد خبر: 08030029505
اخبار شرکت ها

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت صنایع شیمیایی نگین سنقر برگزار شد/ زنجیره متیل آمین ها، استراتژیک و مورد نیاز کشور

جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام منتهی به سی اسفند ماه ۱۳۹۹ با حضور سهامداران، اعضاء هیئت مدیره ومدیر عامل شرکت پتروشیمی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع شیمیایی نگین سنقر، مدیرعامل شرکت صنایع شیمایی نگین سنقر در این جلسه با ارائه گزارش عملکرد شرکت در سال مالی منتهی به ۳۱ شهریورماه ۱۳۹۹ گفت: شرکت صنایع شیمیایی نگین سنقر با هدف جلوگیری از خام‌فروشی، تکمیل زنجیره ارزش محصولات پتروشیمی و رشد مناطق کمتر توسعه یافته اقدام به تعریف و اجرایی نمودن طرح تولید متیل‌آمین‌ها و مشتقات با استفاده از متانول و آمونیاک مازاد موجود در کشور نموده است.

مهندس مهندس نوید شهیدی نیا محصولات زنجیره متیل‌آمین‌ها، استراتژیک و مورد نیاز کشور دانست گفت: این محصول از لحاظ بازار فروش و تنوع کاربرد به ویژه در بخش صنعت و کشاورزی دارای مزیت می‌باشد. این پروژه ملی به‌عنوان اولین طرح تولید متیل‌آمین‌ها پس از گذشت ۵۷ سال از تاسیس صنعت پتروشیمی در ایران با مجموع ظرفیت ۲۲۶۰۰ تن در سال در منطقه سنقر استان کرمانشاه درحال اجراست.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه زمان زیادی از تاسیس شرکت نمی گذرد به یاری خداوند منان و حمایت‌های شرکت گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان، حرکت‌های مثبت و روبه‌رشدی درجهت پیش‎برد اهداف برداشته شده و تا زمان اتمام عملیات اجرایی و بهره‌برداری از این پروژه، با توجه به تحریم‌های ظالمانه و مشکلات موجود، راه پرفراز و نشیبی در پیش خواهیم داشت که با عزم راسخ و پشتکار بی‌وقفه تمامی همکاران جوان، متخصص و پرتلاش و همچنین استفاده از ظرفیت‌های داخلی اعم از سازندگان و پیمانکاران مجرب، از همه مشکلات موجود عبور خواهیم کرد و انشاءالله در کوتاه‌ترین زمان ممکن شاهد مراسم بهره‌برداری از خط تولید این شرکت خواهیم بود.

نوید شهیدی نیا خاطر نشان کرد :امید است در سالی که بنا به فرموده مقام معظم رهبری مزین به شعار تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌هاست، با استفاده از سرمایه انسانی موجود در منطقه و حمایت مدیران عامل محترم شرکت‌های بالادستی و مقامات و مسئولین محترم استانی فرصتی فراهم گردد تا با اتکا به آن، تحولی پرثمر و هرچند کوچک در اقتصاد کشور ایجاد شود

نمایش بیشتر
عصر اقتصاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا