کد خبر: 22020026146
دولتسیاست

مجموعه آرا و اندیشه‌های رهبر انقلاب پیرامون انتخابات منتشر شد

مجموعه آرا و اندیشه‌های رهبر انقلاب پیرامون انتخابات با عنوان «عیار» در آستانه برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا منتشر شد.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی اعلام کرد این کتاب که توسط این اداره کل منتشر شده، در سه فصل انتخابات، انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا تدوین شده است.

موضوعاتی همچون «وظیفه مردم در انتخابات»، «خصوصیات اصلح به طور عام و خاص» در پیشگفتار این کتاب و موضوعاتی همچون «مردم و انتخابات»، «تشویق دیگران برای شرکت در انتخابات»، «انتخابات آزادانه و آگاهانه»، «توجه به ملاک‌های دینی و انقلابی»، «رعایت چارچوب‌های قانونی»، «قانون‌گرایی در انتخابات»، «بهره‌برداری دشمن از نتایج» و «گمانه‌زنی درباره موضع رهبری» در فصل اول کتاب «عیار» منتشر شده است.

بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، در فصل دوم و سوم نیز مسائلی همچون «اهمیت انتخابات ریاست جمهوری و شوراها»، «برخی ویژگی‌های رئیس جمهور مطلوب» و «وظایف خاص» چاپ شده است. در پشت جلد این کتاب نیز بخشی از سخنان مقام معظم رهبری در فروردین ۱۳۹۲ در خصوص انتخابات آمده است.

کتاب «عیار» در آستانه انتخابات خرداد ۱۴۰۰ در ۱۵۵ صفحه و با قیمت ۱۰ هزار تومان منتشر شده است.

نمایش بیشتر
عصر اقتصاد
دکمه بازگشت به بالا